FIV cu Dr. Dragos Albu 72

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xoxojojo spune:

London, merci frumos...akum sunt in aceeasi bransa cu tine...tu cand mai mergi la eco akum? Ai fost la 6 sapt, dupa la 9, si mai departe cum este? Cum te mai simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

xoxojojo, felicitari! Frumos cadou de Craciun Succes in continuare si ai grija mare de puiuti

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Xoxo felicitari maxime Cel mai frumos cadou de craciun..si aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

xoxojojo super veste!!! frumos mos anul asta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower29 spune:

xoxojojo felicitari! draguta iti doresc sarcina usoara si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

xoxojojo yupiiii !!!!! ce mos darnic ai avut sa ai o sarcina linistita si bebei sanatosi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns London2012 spune:

xoxojojo, La 13 saptamani am facut ecografia de morfologie. Cu trei saptamani inainte de eco, am facut si analiza de sange si astfel mi-a interpretat bitest-ul. Acest test iti arata riscurile de diferite posibile probleme. Iar la eco de morfologie ii masoara, cantareste :)
Eu ma simt mai bine, au trecut considerabil greturile dar am venit altele: crestere in greutate de la saptamana la alta cu toate ca nu mananc mult, mananc normal. Nu prea mai pot sa dorm noaptea. Dar in mare, e bine si frumos. Astept cu mare nerabdare sa ii si simt in burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

Xoxojojo, felicitari!

doamne luptatoare! va citesc zilnic dar am o perioada mai grea si nu mai am timp sa scriu...

mami de Gabriel
_
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit (ambele cu dr. D. Albu)... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri_cri_cri spune:

xoxojojo felicitari si multa sanatate!

am fost si eu aseara la dr A si am auzit tot 2 inimioare !!! mai fusesem saptamana trecuta in Cta la un eco si dr a vazut 2 saci dar i se parea ca unul e gol si nu se va dezvolta........ei bine, aseara dr A in 2 secunde i-a gasit pe amandoi, cu tot cu inimioare. am niste emotii, sper sa fie bine amandoi!
ca simptome nu am prea multe, doar greata de dimineata dar fac o vizita la toaleta si apoi toata ziua imi e bine si foaaameee .

fetelor, multa sanatate si la mamici si la bebici si la cat mai multe dorinte implinite pentru mamicile in devenire!!

-------------------------------------------------
hidrosalpinx bilateral ->laparoscopie->2 IUI-uri nereusite->FIV 1 nereusit-> salpingostomie stanga->FIV 2 noiembrie 2012 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns London2012 spune:

cri_cri_cri, wow!!! Super felicitari! Ma bucur din suflet! Cate mamici de gemeni

Mergi la inceput