Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Doamnelor, stiti vreo cresa privata in Piatra Neamt in care sa am incredere sa las o maimutica de 11 luni? Cu guvernul lui Papura-Voda doar atat CIC pot avea. Am auzit de cresa Andreea deocamdata, dar mai am vreme de cautari.
Scuze ca dau buzna asa: sunt Anitta, mama de baiat - 8 ani, clasa a doua si fata - 7 luni. Sunt pe aici de multa vreme, dar abia azi va citesc.
Va doresc un an cu multa veselie si intelepciune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Annita, bine ai venit pe la noi in prag de an nou!
Cresa Andreea e "foarte" de incredere, eu zic ca e ok aia. Mai e cresa Ghidutu, vis-a-vis de Casa de Pensii, fosta Bancpost. Eu zic sa le vizitezi pe ambele si sa te hotarasti dupa, insa eu iti recomand cresa Andreea, am vazut-o, fetita mea a fost o zi acolo - e la cresa de stat, la Paharnicu, acum.
Si fetita mea mare e tot in clasa a II-a, tot de 8 ani - la sc. 3. Al tau la ce scoala e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

La scoala 4 e baiatul meu. Majoritatea colegilor de la gradi au mers la scoala 3, e o gasca mare acolo (a facut gradi undeva aproape de gara). Mi-ar conveni ca locatie cresa Andreea, acum sap dupa pareri. Multumesc pentru opinie si pentru cealalta directie de cresa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani fericiti! Sa aveti un an plin de sanatate, fericire si tot ce va propuneti sa realizati! Va imbratisez cu drag si va doresc un an superb!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

LA MULTI ANI!
Sa va dea Dumnezeu, in noul an, sanatate, pace, liniste, belsug si spor in toate!


Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani si bine v-am regasit in 2013!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

La multi Ani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Convoc intalnire luni, 7 ian., ore 18-18:30 la Amadeus Cine mai doreste, cine mai pofteste?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

bineeee! da' tu ai grija de fin-ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

bineeee! da' tu ai grija de fin-ta!


(Niciodata sa nu spui niciodata!)






S-a facut!


Mergi la inceput