Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

ellinia

4534 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiellinia Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellinia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Buna dimineata!
Cristina - dar el ce spune, ce asteapta sa-i aduca Mosul, imposibil sa nu-si doreasca ceva, cu ce se joaca el mai mult ?

Vreau un BMW cu telecomanda, i-am luat de pe net... Si principalul e ca vrea tableta ... dar inca nu sunt hotarata daca sa-i iau sau nu. Si asa sta cu ochii in calculator, daca ii mai iau si tableta ... ma zapaceste de cap. Plus ca astea mai acceptabile n-au decat 2 GB (oare am scris corect - ca sunt afona) si el are jocuir din astea mari ... nu stiu ce sa zic. Uf, e cam greu sa gasesti cadoul perfect!

Mami si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am nevoie de o pila vorba pusa unde trebuie la Bancpost. Cunoasteti careva pe cineva?

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

allexa06

1893 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite allexa06 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna dimineata!
Laura - eu nu te pot ajuta in privinta asta, nu cunosc pe nimeni.
Stefan a avut ieri serbare. Abia astepta ca sa il imbrac cu camasa alba si cravata sau papion nu era hotarat le vroia pe amandoua, asa am si plecat la gradi sa nu am vreo surpriza, sa vin cu cravata si el sa se apuce de miorlait ca vrea papionul sau invers, in final a ales cravata. A fost foarte degajat, numai un zambet, si-a spus poezia, a venit Mosul i-a placut tare.In dimineata asta a spus ca mai vrea serbare.I-am zis ca va merge maine la Razvan sa-l vedem si pe el, nu, el vrea la serbarea lui .
Apropo de Razvan, el maine la serbare este prezentator, va deschide serbarea

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009
Mergi la inceput

oramona

1345 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite oramona un Mesaj Privat  Reply with Quote
Neata! o cafea vrea careva? eu am una pe foc acuma.Noi azi avem serbare, la dublu , la cresa va fi fara parinti, dar am lasat aparatul sa-i faca poze , iar la 5 ne infiintam la serbarea de clasa 1, sa vedem cum o fi.
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ellinia, ce ar fi daca ii iei un ceas de mana.

Eu asta i-am luat lui fiu-meu de 8 ani va abea a invatat sa citeasca ceasul.

Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
http://www.kanald.ro/Video/Stirile-Kanal-D-Locuiesc-intr-casa-fara-geamuri-mama-topeste-zapada-pentru-pune-celor-copii-mancare-calda-farfurie-VIDEO/15338/

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput

ellinia

4534 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiellinia Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellinia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sarbatori fericite tuturor! Numai bine, va doresc, sanatate, liniste sufleteasca, armonie in casa si in suflete, intelepciune! Sa aveti realizari pe masura viselor voastre!

Mami si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

LoraG76

9507 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite LoraG76 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sarbatori fericite si de la noi!

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

Mergi la inceput

carmenstefi

1158 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmenstefi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sarbatori fericite scumpe doamne si domnite!!!!
Va doresc din tot sufletul LA MULTI ANI!!!!!!sa intampinam anul cel nou cu multa caldura ,optimis,fericire si sanatate alaturi de cei dragi.
Noi suntem bine ,sanatosi,bebe mare ,azi la eco am vazut ca are doar 3.150 kg si mai avem de stat asa pana pe 10 ian sau poate si mai mult dar in rest toate sunt ok,sanatoase .....dar eu abia astept nasterea ca de altfel nu va pot imbratisa la ce burtic am,somnul e greu dar in rest plimbari facem si multe altele,Stefi abia asteapta momentul ca si Gabi,e vacanta ,ne bucuram de cadouri,fara zapada ceea ce va invidiez pt ceea ce e acasa!....mie dor de voi si speram sa ne vedem la anul cel nou
(voi reveni si cu poze dar sa imi fac cont pe al site ca cel vechi s-a schimbat si nu mai pot pune poze)

Va imbratisam cu drag
carmen si stefi
Mergi la inceput

oramona

1345 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite oramona un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sarbatori fericite!!! nu am apucat sa va urez pana acum, dar sa aveti parte de zile insorite pana la sf anului, un an nou cat mai bun, cu fericire, sanatate si belsug in toate "La multi ani" !!!!
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com