FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nico_3181 spune:


Mada da-ne o veste,cum esti? eu am fost si sunt bine, nu am mai intrat dar v-am citit, am incercat sa stau linistita si sa nu ies din casa, am fost si un pic racita dar fara temperatura doar probleme cu nasul. Urmez tratamentul cu strictete si nu am nici un simptom dar incerc pe cat pot sa ma nu ma gandesc la nimic.
Mada vb. urgent cu dr. poate mai poate adauga ceva la tratament, poate te cheama la analize desi eu zic ca e cam devreme. Ma gandesc la tine si iti tin pumnii stransi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Buna prietene dragi, am vb cu dr si cu calmitatea care il carecterizeaza, mi~a zis sa stau in pat, sa continui trat, si ca asta ar putea fi un semn bun.....
OK, nidatie...nidatie da la o sapt de blastocist????In fine
Iar cum curiozitatea ma roade, va puteti da seama, ca am facut si un test de sarcina si SURPRIZAAAA...... doua liniiiii, ce e drept o liniuta putin mai pala fata de cea de control

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Mai am o sapt pana la analiza.....ce greu trece timpul.....
Nico, sper sa fie bine totul pana la capat......iti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_3181 spune:

MADA FELICITARI!!!! ce veste minunata, acum cred ca esti un pic mai linistita si ca cele cateva zile pana la testul din sange vor trece mai usor, cu doua linii de pe acum valoarea va fi sigur buna poate de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_3181 spune:

si din cate stiu eu la blastocist implantarea se face la jumatate de zi pana la doua zile de la ET asa ca .... e de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Mada, felicitari!

O fi devreme, dar sunt doua liniute! Poate chiar doi bebei!

Stai cumintica pana la testul de sange si suna-l pe dl dr daca mai ai probl. Iti raspunde intotdeauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

buna fetele.
felicitaaaaari madalii. sa stai cuminte si sa nu sari prea mult intr-un picior de bucurie. lasa bebeii sa creasca. desi nu am mai scris, am tot citit ce s-a intamplat cu voi. imi pare bine ca ai luat decizia sa mergi la blastocist si uite ca visul tau s-a indeplinit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Va multumesc din suflet fetelor pt incurajari si urarile de bine, ca sunteti alaturi de mine !!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalii spune:

Nico , cu ce vesti mai vi, cum te simnti , au inceput simptomele de bb si cat mai ai pana la testate?

Mergi la inceput