Strugurasi de sept-oct 2011**3**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

am uitat sa anunt ca avem caninii sus, nu stiu daca-s canini sau maselute, dar avem 2 bucati mari si late. incisivii de sus inca n-au iesit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Felicitari DBunny!
Noi suntem un pic mai fierbinti ca de obicei, fara alte simptome. Aproape de 38 C. Deci cred ca si noua ne iese ceva. Sper sa nu aiba ceva gen infectie urinara sau otita ca nu stiu daca mi-as da seama ca asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Buna dimineata!
Ce liniste e...
va las o cafea un suculet proaspat
Unde v-ati ascuns? impodobiti bradul??? Eu saptamana asta sigur il impodobesc
Va pup si va doresc o saptamana minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Buna dimineata .Urez si eu cu intarziere La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor !!!

Noi am plecat de vineri la Bucuresti.Am fost numai cu Razvan si sotul. Doamne ce bine a mai fost.Vineri am fost la Muzeul Antipa apoi am luat cina la restaurant.........aproape uitasem cum e.Sambata am fost la parada de 1 decembrie, ne-am plimbat apoi am fost in Afi Cotroceni.Am patinat, am fost la film, la magazine, am mancat mancare chinezeasca (preferata mea).Ce bine a mai fost.Mi-am incarcat bateriile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata!
HHaideti la cafea dragelor, ca s-a intors oaia ratacitoare ! Am avut la treaba de nu mi-am vazut urchile! Sper sa reusesc sa recuperez azi,sa revin cu impresii al toata lumea.Eu zilele astea am fost plecata la sora mea,cu copiii,am avut si de crosetat,de cusut,asa ca nu am avut timp de nimic.


Va pup pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

May am ramas datoare la tine cu un raspuns.
Eva are in continuare umflatura la tatica.Parca e o idee mai mica, dar tot e.Zic sa merg la un endocrinolog dar in Braila asta nu prea am la cine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

salut fetele.. sunt si eu f ocupata cu crosetatu.. am zis ca nu mai iau comenzii..insa cum sa refuz prietnii? doar 2 caciulite am facut la straini, restul la prietenii.. si tot vin...

Aici..ma desfasor , pt cine nu a vazut pana acum :)

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/bebelus.homemade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:



Camady, asa mai zic si eu, foarte frumos, o iesire d'asta chiar iti incarca bateriile...pai sa mai repetati, cat de des se poate

mai ce fete harnice...sei oricum,ce minunatii ies din mana ta..am facut si eu dupa net, o bascuta pt mine, pe care am stricat-o de mii de ori si tot a iesit mica, si o caciula pt ayu, fff frumos a iesit, insa prea mare, deci nu ma pricep cu marimile

astazi am de gatit: ciorbita de pui, urzici cu ochiuri si mamaliga, ficatei pane cu piure de cartofi

o zi cat mai frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Buna fetelor,

Urez si eu cu intarziere La multi ani tutror sarbatoritilor.
Camady cred ca te-ai simtit super si ti-ai incarcat bateriile. Ce-mi doresc si eu macar o zi numai pentru mine

Noi am avut musafiri de vineri pana duminica, a fost ziua sotului, iar Edi a fost in forma maxima, nici de somn nu a mai avut chef, a dormit doar o ora pe zi, in rest alergatura si joaca.
Mai fetelor acum mai nou ma zapaceste cu o nenorocita de melodie , chu cha cha... ceva de genul acesta. Una doua se duce si da drumul la calculator si ma striga sa-i pun "ta ta ta" , ca nu poate sa zica chu cha cha si incepe sa danseze. Cred ca o sa ajung sa urasc cat de curand melodia asta.
Am vazut ca discutati si de sare.... Eu i-am dat mancarea si cu putina sare ca altfel nici nu se atingea de ea. Sa nu mai spun ca e innebunit de masline, ma duce la frigider sa-i dau de acolo iar daca-l refuz e jale mare. Pentru ca sunt prea sarate i le-am fiert si-i dau cate una de pofta.

In rest nimic nou.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Apropo: sunt tare ingrijorata ca Edi are toti dintii care i-au iesit strambi. Ai vostrii cum ii au? Cred ca e prea devreme sa merg cu el la stomatolog mai ales ca sunt dintii de lapte dar ma oftic rau.

Mergi la inceput