Buburuze de mart-apr2013(11)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Emi, Alexa mare belele soacrele astea ale voastre. Eu zic sa le dati ignore si sa le spuneti in fata ca asa cum vreti sa va cresteti colpii asa o sa faceti si gata. Eu asa am facut cu socra-miu,care si acum mai are iesiri ,dar la inceput cat era Robert mic mi-au pus nervii pe moate(mai mult socru decat soacra)si pana nu i-am repezit nu am rezolvat nimic
Asa ca rabdare multa va doresc

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Cosminuta eu daca azi o simt pe bubuuza bine, maine clar va dormi toata ziua.Pe robert la 23s abia il simteam din cauza placentei situate anterior asa ca nu te speria poate buburuzul tau este mai cuminteldoarme sa se faca mare.
.


Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Casandra de ce nu vrei tu sa iei elevit?

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_kiss spune:

Hello mamici:*
scuze pentru absenta dar nu prea am avut timp sa mai intru. Noi suntem bine, am fost la morfologie si bebe e bine, creste si e voinic nevoie mare. Imi da niste suturi de nu-mi vine sa cred am si niste filmulete cu el de la eco si dunt indragostita de el...nu ma mai satur sa ma uit la el In alta ordine de idei, am gasit si noi carucior si acum s-a dus sotul sa-l plateacsa si sa-l ia este folosit de un alt bebe inainte dar foarte foarte putin si arata impecabil, plus ca am luat exact ce am vrut doar ca nu as fi dat niciodata atatia bani pe el, cat ar costa unul nou. e vb de Inglesina Otutto Pram, asta din filmulet, la fel si culoareahttp://www.youtube.com/watch?v=js97LoSalAk abia astept sa ma duc acasa sa-l vad mai bine, cu toate ca l-am analizat cand am fost sa-l vad, acum va fi al nostru:D pretul este unul f bun zic eu, 1500 dar l-am scos la 1300 lei. ma bucur ca sunteti si voi bine si sper sa am mai mult timp weekendul asta sa recuperez si sa va mai scriu...despre soacre si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Baby felicitari pentru bb voinicel.Pune filmuletele pe picassa sa le vedem si noi

Imi place f mult caruciorul,sa-l folositi sanatosi

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Vine luni. Il montam si postez pareri la cald. Daca e prea greu de carat 1 etaj pe scari las cadrul jos in portbagaj si cobor cu bebe in landou sau scoica.

22+
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka80ank spune:

Buna seara mamici si multumesc de urari...abia acum am intrat si am citit.
Referitor la nume...mara chiar Robert Andrei vreau sa-l cheme...initialele mele si ale sotului...Razvan si Anca..Robert Andrei :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka80ank spune:

Cosminutza , am scris datele parca in primul mesaj :P
UM - 23.06.2012
DPN - 30.03.2013
mai trebuie ceva ? :)
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka80ank spune:

Mai scriu un mesaj..poate poate :P
Carucior tocmai am primit de la o foarta draga prietena care l-a folosit f putin pentru ca bebele ei nu a vrut sa stea deloc in el..
este tot Inglesina, 3 in 1 o varianta mai veche Zippy parca ..oricum e superbbb doar ca baietelul meu va merge in carut rosu :)).



Mami de - 23 sapt+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Anca sa-ti traiasca Robert Andrei. Cel mai important este ca sunteti bine

Scrie si data nasterii.

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput