Toate forumurile Sarcina de la A la Z  Buburuze de mart-apr 2013

Buburuze de mart-apr2013(11)

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
velvet
velvet

2280 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite velvet un Mesaj Privat
mara multumesc.maine o sa isi sune dr de familie.sper sa inteleaga si sa ii dea progesteron.acum am vorbit cu ea.a intrat in 5 saptamani.nu ii curge roz,dar cand se sterge cu hartie are rozaliu pe hartie.sper sa fie bine.

va doresc o noapte linistita si numai bine!
Mergi la inceput

mara-i

677 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimara-i Adauga semn de carte la raspuns Trimite mara-i un Mesaj Privat
Velvet, sincer eu cred ca e de bine

de Robert Andrei(18.05.2009) si 24+ Mara Gabriela
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)
Mergi la inceput
velvet
velvet

2280 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite velvet un Mesaj Privat
Doamne ajuta,mara!
Mergi la inceput
Pity27
Pity27

333 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pity27 un Mesaj Privat
buna seara, mamici cuminti!!!
vine mosul/ ati fost cuminti?
noi am am fost la eco de 22 de saptamani, draguta noastra are 446 de gr.
Vizite la doctor...ooo...sunt fan as sta doar cu burta in sus la masuratori, doar ca timp nu am.
Ma duc prin afi sa il caut pe mos pentru tati caci lui Tudor i-am cumparat carti, acadele si mandarine . sper ca mosul asta sa nu ma uite cumva anul asta ca la anul il astept eu pe el cu nuielisa.

Am fugit de la birou, va pup sidiseara care mai de care sa-l prinda pe mos cum intra pe gaura cheii.

Aura, mami lui Tudor 09.09.2010 si Ioana 22+4 zile
Mergi la inceput

mara-i

677 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimara-i Adauga semn de carte la raspuns Trimite mara-i un Mesaj Privat
Aura, dar grasunica buburuza ta.Asa frumos cadou de Mos ...mie nici nu mi-ar mai trebui altceva

Mergi la inceput

mara-i

677 Mesaje
Robert nu prea a fost cuminte azi, a avut crize de personalitate toata ziua asa ca mosul o sa se lase asteptat cat mai tarziu posibil...asa poate isi da seama cat de rautacios a fost azi.

Mergi la inceput

cos_minutza

3825 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicos_minutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite cos_minutza un Mesaj Privat
Neatza burtici!!!

Ce faceti?Ati fost cuminti?A venit Mosu'?
Noi nu prea ne cadorisim de Nicolae,pastram traditia de cand eram copii ca el vine cu dulciuri si fructeAseara am imparitit la finuti si familie micile atentii si am venit si noi acasa cu traista plina

La multi ani sanatosi si fericiti celor care isi serbeaza azi onomastica

Felicitari tuturor pt vestile bune de la eco,abia astept sa merg si eu.Mai am o saptamana

Velvet ,felicitari prietenei tale.Nu intodeauna inseamna ceva rau scurgerile maro sau rozalii.Ele pot proveni de la un hematom sau un cheag de sange(cum am avut si eu,si aveam scurgeri maronii tot la doua saptamanai).Fiind in strainatate din pacate nu prea are ce face saracuta decat sa astepte programrea la eco si pana atunci daca poti sai trimiti tu Utrogestan.Sper sa fie totul bine pana la capat

Apropo de cercelusi,le nepotica i-au facut gaurele in ziua cand au venit acasa din spital.Cercelusi au fost cu tortita,mostenire de la mine,au fost ai mei cand am fost micuta si sunt cu trifoias.I-am dus la curatat si i-au sterilizat in spital.Nu au fost probleme.

La noi a nins ieri,pacat ca nu s-a depus

Va pupacesc pe toate si va doresc o zi frumoasa!!!!

Cosmi 21+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

anka80ank

41 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite anka80ank un Mesaj Privat
Neatza burtici,
La multi ani celor ce isi sarbatoresc onomastica astazi !!
Eu sunt super bucuroasa astazi(fiind ziua mea de nastere si de nume) , aseara Mos Nicolae mi-a adus cadou....un baietel !!!

Am avut o saptamana grea....luni m-am internat in spital cu sangerari maro...perfuzii injectii etc, bine ca am scapat si pot fi acasa de ziua mea.
Va pup si va doresc o zi frumoasa in continuare !
Mergi la inceput

cos_minutza

3825 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicos_minutza Adauga semn de carte la raspuns Trimite cos_minutza un Mesaj Privat
La multi ani ankaFelicitari pt baietel si ma bucur ca esti bine

Sa ne dai si datele tale sa te trecem in listuta

Cosmi 21+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

mara-i

677 Mesaje
Anca LA MULTI ANI!!!!!!.Sa fii sanatoasa si felicitari pentru buburuz

Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com