FIV la Clinica Promed System(4)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

of , incercarile astea . ar trebui sa ne faca mai puternice , dar este greu pana chiar devenim . lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accumaria spune:

Buna,

Ce stiti despre d-na doctor Corina Manolea? Eu am primit o recomandare sa ma programez la dansa pentru o consultatie in problemele mele de intertilitate, dar vad ca voi ati mers mai mult la dr Predoi sau Bolintineanu. Dr Manolea nu face si FIV? Nu prea am gasit pe nimeni sa fi facut FIV cu dansa...

Multumesc si va doresc multa sanatate, voua si viitorilor vostri bebici!



MTHFR A1298C heterozigota, PAI-1 675 4G/5G Heterozigota
3 sarcini obtinute natural 2008,2009,2010 - oprite in evolutie 4-5s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Accumaria eu am facut fiv cu dr Manolea, este ok, dar iti recomand sa ceri un mod expres pe embriolog dna dr Mustata este foarte important embriologul, eu am avut-o embriolog pe Lacramioara Sandu, acum nu mai stiu ce sa cred avand in vedere ca am facut un fiv si un ET care rezultatul a fost negativ, nu vreau sa dau vina pe embriolog, cert este ca nu am primit nici o explicatie pt esecurile mele.... bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accumaria spune:

Miky imi pare rau de nereusitele tale... :( Si vrei sa mai incerci tot aici la Promed, cu alt embriolog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Maria o sa incerc tot aici dar cu embriolog Mustata.
Cand mergi la control? sau nu te-ai programat inca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accumaria spune:

M-am programat marti, saptamana urmatoare de la 10:30. Va povestesc impresii dupa...:)
Miky, tu cand faci urmatorul FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Bebe nu a vrut sa mai stea la mine....fix 8 sapt a stat cu mine....nu am cuvinte sa descriu descriu durerea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

of engi . nu cred ca exista durere mai mare decat aceea cand bebe s-a lipit dar nu a rezistat . ai reusit sa congelezi ceva?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

imi pare rau Engi ,offf ,cuvintele sunt de prisos .....ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accumaria spune:

Engi, imi pare nespus de rau pentru pierderea ta... Iti doresc din suflet sa ai puterea de a merge mai departe, pana iti vei vedea visul implinit...

Mergi la inceput