Bine v-am gasit!

Bine v-am gasit! | Autor: marrya31

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor! Sunt Mary, graviduta in 7 saptamani, de fapt maine facem 8 saptamani...sunt din Targu Jiu, dar locuiesc momentan in Londra cu dragul meu sot...
Pe bebe ni l-am dorit mult si spre bucuria noastra nu sa lasat asteptat prea tare, suntem atat de incantati, deabia asteptam sa creasca burticuta mare si in final sa il tinem pe bebe in brate :)

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

bina ai venit marrya

felicitari pentru bb . aici gasesti o comunitate extraordinara care te va ajuta cu ceea ce ai nevoie - ca sfat .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrya31 spune:

Multumesc Gaby :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi_mami spune:

bine ai venit marrya31 !
Daca vrei sa nasti in Anglia, sunt aici muuuuulte mamici care au nascut deja si iti pot impartasi din experienta lor in sistemul medical englezesc. Daca ai intrebari sau doar vrei sa stai de vorba "pe romaneste" aici e locul potrivit! Sarcina usoara si nastere rapida!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrya31 spune:

Multumesc fetele..sunt asa incantata pt ca azi am primit primele programari pt scan si midwife... deabia astept sa-l vad pe bebe.
Roxy cu siguranta ca vreau sa vb cu mamici care au nascut aici si care o sa nasca... va caut si vin la voi :)

Afectiunea este germenele pasiunii. Pasiunea este germenele celei mai perfecte iubiri.

Mergi la inceput