Clubul "babelor" FIV-oase 69

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari ama si sa fie 9 luni de vis !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Ama Felicitari!!!

Ce bine ca s-a mai animat pe aici! Asteptam mai multe burtici!


Eu am niste dureri de burta de cateva zile nici nu mai stiu ce sa iau sa imi treaca, am incercat tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Felicitari, Ama!!!
draga Lore, m-ai intrebat , in urma cu ceva timp, ce vreau sa fac in continuare? Ei bine, nu ti-am raspuns pana acum deoarece inca imi erau inecate corabiile , dar acum mi-am facut noi sperante. Deocamdata sunt la dieta, pt. ca ultimul tratament cu medrol m-a facut sa arat ca un balon. Vorba aceea, mai bine ma sareai decat sa ma inconjuri . Majoritatea medicilor imi spuneau ca ar trebui sa mai dau cateva kg jos, ca poate fi si asta o problema pt care nu se produce implantarea.
Ei am s-o fac si pe asta sa nu zic ca nu le-am facut pe toate, apoi voi incerca si aici la Tg Mures(Sangeorgiu) la noua clinica RUAM. A auzit ca au multe reusite. Apoi, daca nu reusesc merg la Tayfun.
Vad ca te apropii si tu de ziua mult asteptata si ma bucur nespus pt. tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ce imi place cand citesc vesti bune pe aici.
AMA felicitari, sarcina linistita si iti doresc sa te bucuri din plin de per.care urmeaza, nimic sa nu-ti intunece bucuria

Micky tu urmezi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Buna fetelor,

Am intrat sa va salut si sa va doresc toate cele bune si nu in ultimul rand sa o FELICIT pe AMARADIA
Sarcina usoara si nastere la termen

Eu nu am noutati intru din cand in cand si va citesc pe toate cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

merci mult amaradia si miky!
Ama, sa ai sarcina usoara si BB sanatos! felicitari!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

yupiiiiiiiiiiiii Ama felicitari, iti doresc sa ai o sarcina usoara si bebe sanatos!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

ciuripica,bafta la dat jos kg!Probabil ca ar putea sa te ajute si o dieta,insa nu face FIV imediat dupa aceasta.Eu cred ca ar trebui sa mai astepti o perioada.Nu am auzit de clinica din Tg Mures,cred ca este mai noua.Fii foarte sigura cand vei alege o clinica noua.Eu iti doresc mult succes si sa fie asa cum iti doresti tu cat mai repede!

FIV 1,FET 1,FET 2 nereusite Polisano Sibiu,FIV 2 reusit Acibadem Istanbul

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna fetele
Eu tot in mod turist sunt , dar m-am pus pe facut o placinta cu iaurt, asa ca mai astept pana plec la vizitat.
Miky, ce calitate aveau emby tai? (daca vrei sa zici sau daca stii) Ca eu m-am bagat ieri intr-o discutie cu cineva si mi-am prins urechile, asa ca cercetez acum.
Velvet, tot de pe margine ne vezi?

toata lumea

Mergi la inceput