refan bulgaria

refan bulgaria | Autor: felicia74

Link direct la acest mesaj

a vazut cineva, in bucuresti, vreo reprezentanta a lor?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

cunosc produsele,imi plac,am vazut recent si in cateva magazine din ploiesti.daca ai rabdare pana maine,iti spun cum se numeste firma care le importa din bulgaria (trec in fiecare zi pe langa standul cu produse refan). mi se pare totusi ca ai nostri adauga cam mult peste pretul cu care se vand in tara de origine. acelasi gel de dus m-a costat in august, in bulgaria, echivalentul a 16 sau 18 lei, iar la stand pretul este 24 lei.nu va imaginati cine stie ce magazin,este un stand cu genti si zorzonele,amplasat pe holul unui asa-zis mall...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

revin cu informatii. asa cum banuiam, firma care le distribuie este din ploiesti.

insa cautand pe google am gasit unicul importator de produse refan, firma este in craiova, mai multe detalii aici

http://www.refancosmetice.com/acasa.html

ca o observatie : am pomenit de pretul la gelurile de dus. ei bine, pe site-ul importatorului, gelul de dus la 250 ml costa doar 7 lei, in timp ce la standul pe langa care trec in fiecare zi, acelasi gel de dus are mirificul pret de 24 lei. culmea tupeului, nu-i asa ?



Mergi la inceput