Grupurile de mamici la APEL!

Grupurile de mamici la APEL! | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Dupa cum am mai spus lucram la grupuri de mamici pentru voi. Dar pentru ca mai dureaza ne-am gandit sa venim in ajutorul vostru astfel:

Fiecare grup de mamici care are mai mult de 5 capitole are dreptul la un SUBFORUM.
Avantaje:
- primiti coltisorul vostru unde puteti discuta in voie (nu numai in cadrul unui subiect)
- vom putea sa punem o serie de moderatori NUMAI la acel subforum ca sa va organizati mai bine.

Ce parere aveti?

Cine se inscrie primul? Astept PM de la cei care organizeaza acum grupurile respective si le voi trimite instructiuni.

Cand vom lansa grupurile, Sub-Forumul respectiv o sa devina forumul grupului.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Pentru exemplificare avem primul grup:
http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=113

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Am vazut primul sub-forum. De fapt care e avantajul? Ca putem deschide mai multe subiecte in subforum, gen FB, cred ca la asta v-ati gandit. Mie mi se pare o dispersare fara prea mare valoare adaugata. Sau poate ca deocamdata nu o vad eu :).


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Este un win-win. Mamicile au un colt mai interesant decat un simplu subiect iar pe noi ne ajuta sa migram mai usor cand vom lansa o noua platforma (pentru ca subiectele sunt grupate deja). In plus, pana la migrare mai putem sa adaugm functionalitate ca:
- album de poze
- moderatori locali (dintre membrii care scriu)
- etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

DAca pentru voi va fi mai usor pentru migrare, ok.
Pentru mine, ca mamica de iul-aug 2008 de ex, nu e un plus. Acum ceva timp, am recitit capitole intregi de la odisee. Ei, daca ar fi fost 1000 de subiecte razlete nu ar mai fi fost la fel. Asa, cu un singur subiect, si capitole e mai usor de urmarit.
Cu albumele de poze, daca nu sunt private, nu stiu cata lume isi va pune pozele acolo, suntem totusi pe un forul public, sa nu uitam asta.
Cu moderatorii, la o odisee, nu stiu cate treaba are un moderator, in afara de a modera noii veniti. In general lumea e calma, nu se incing spiritele :).


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput