FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 37

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Eu o sa fac fiv cu donate la REPROFIT BRNO pe 14 ianuarie.Parca Miracol merge in aceeasi perioada.Poate vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Miracol merge in Grecia la Neogenesis

amalia tsakoniati
8+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetele
Irilac cei cu tine da un semn la tel nu raspunzi e scris nu scri ai nascut cumva?

amalia tsakoniati
8+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Buna fetelor!
Looana iubita acum am citit ceea ce ai patit in timpul nasterii!!! Dar cum de nu au reusitsa tina situatia sub control?!? Este vina medicilor? Ce explicatie v-au dat?
Noi2 felicitari pentru pasarica!!! odihneste-te acum cat poti de mult!
Stefana intoarce-te cu bebei lipiciosi!
Matusico graturile fac parte din placerile sarcinii!!
Danah78 bine ai venit intre noi si iti urez sa vii curand cu vesti pozitive!
Iri iubita mai ai doar o saptamana de emotii si iti vei imbratisa mare iubire a vietii tale!

Noi suntem bine, mancam cu pofta, facem cate o noapte alba pentru ca scancesc cu randul, ma uit la ei si nu-mi vine sa cred ce minuni am in viata mea!

Pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Looana
ti-a fost scris sa-l aduci pe baietzelul tau pe lume iar el s-a rugat pentru tine si te-a tinut in viata.
Sa fii sigura ca intre voi ca fi o legatura puternica !!!
Doamne prin ce ai trecut ...nu-mi vine sa cred.
Imi pare rau daca te-am facut sa-ti reamintesti aceste lucruri.
Ma bucur ca esti bine,sa ai grija de tine si insanatosire grabnica.
tusferi
ma gandeam eu ca e de copii !!!
amaliaro imi pare rau pentru starea ta dar este pentru un scop nobil si sunt sigura ca in curand au sa treaca.
stefana super vesti!!!

fumi,ruxandrica
ca faceti voi? care este planul de bataie in continuare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Bichi pur si simplu dupa ce a iesit bebelinu a inceput hemoragia,placenta nu voia sa se elimine,si de aici au fost nevoie de cele doua operati.Medici mi-au zis ca si nasterea naturala are si ea un risc egal de virsta.Chiar mi-au explicat ca hemoragie o poate face oricare femei egal de virsta poate avea si 20 de ani.In fine a trec ,medici au fost foarte impresionati de toata poveste mea si dorinta de avea un bebe iar placenta avea forma unei inimi mi-a zis Dr.Ea mi-a zis ca cu siguranta nu ma va uitat niciodata.O doctorita de milioane care a luptat pt mine.Eu am nascut in Germania,pt ca ma intrebase cineva unde in spital am nascut.
Bebele meu si-a ales o data frumoasa desi aveam pe 15.noimbrie prog.pt cezariana,el a decis 10.11.12
Si sa fiti linistite ca eu sunt foarte bine ,stau bine cu moralul,bebele meu e lumina ochilor din cap nimic nu ma poate dobori.
O seara frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Looana ma bucur ca esti bine, normal dupa o asemenea operatie vei avea nevoie de ceva timp pentru recuperare.
Eu am facut cezariana si prima saptamana a fost greu, dar acum totul a trecut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Matusico cum esti azi,tot asa de tare iti este rau? mai ai un pic si treci de trim.I si se vor mai amelioara mult starile acestea de rau.Dupa aceia ai sa te simti f bine.Mamaitza ce face a gasit loc pt carucior....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Matusica pe toate Loana tot cum ne sti suntem palpitati la greu maine mergem la doctor sa vedem ce zice de insomni si palpitati

amalia tsakoniati
8+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Si noi mergem la Dr.la dimineata cu bebele pt control vedem cite kg are ,cred ca sigur a trecut de 4500

Mergi la inceput