biblia

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu inteleg

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"


e vorba de mesajul din semnatura ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

daca ai ceva de spus, spune clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

daca ai ceva de spus, spune clar.

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"


mai clar de atat nu pot sa spun.
sa nu iti fie frica, respira adanc, vorbeste doar cand ai ceva de spus, iubeste mai mult decat poti sa urasti si dumnezeu va fi cu tine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

nu mai spui de mult nimic nou...si sa nu crezi ca jignirile fine, nu sunt tot jigniri...
daca consideri ca pt tine am spus prea mult, nu ai decat sa-ti inchizi subiectul, sau sa nu ma mai citesti...desi, in locul tau as zice mersi ca tzine cineva subiectul activ.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu mai spui de mult nimic nou...si sa nu crezi ca jignirile fine, nu sunt tot jigniri...
daca consideri ca pt tine am spus prea mult, nu ai decat sa-ti inchizi subiectul, sau sa nu ma mai citesti...desi, in locul tau as zice mersi ca tzine cineva subiectul activ.




michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"


stii cate pacate ai incalcat in mesajul tau?

eu nu spun nimic nou si nu o sa imi inchid subiectul pentru ca mai am multe de invatat .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

revenind la subiect, am citit ca lumea a fost facuta in 6 zile .
durata unei zi nu avea 24 de ore ca acum. e posibil ca fiecare zi s-a fi durat vreo cateva milioane de ani. si la fel si noaptea care a urmat ziua.


si ce a facut dumnezeu in a 7-a zi? s-a odihnit. asa scrie in biblie, nu va spun eu din mintea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu mai spui de mult nimic nou...si sa nu crezi ca jignirile fine, nu sunt tot jigniri...
daca consideri ca pt tine am spus prea mult, nu ai decat sa-ti inchizi subiectul, sau sa nu ma mai citesti...desi, in locul tau as zice mersi ca tzine cineva subiectul activ.







stii cate pacate ai incalcat in mesajul tau?

eu nu spun nimic nou si nu o sa imi inchid subiectul pentru ca mai am multe de invatat .


alina

pacate, din punctul cui de vedere?

cu atitudinea care o ai, e greu sa inveti ceva...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu mai spui de mult nimic nou...si sa nu crezi ca jignirile fine, nu sunt tot jigniri...
daca consideri ca pt tine am spus prea mult, nu ai decat sa-ti inchizi subiectul, sau sa nu ma mai citesti...desi, in locul tau as zice mersi ca tzine cineva subiectul activ.




michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"


michelle, eu nu te-am jignit cu nimic. dar te rog sa ma scuzi daca te-ai simtit jignita
nu iti ofer celalalt obraz, iti spun doar ca asa gandesti tu despre mine. eu despre tine gandesc numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

dumnezeu este doar iubire. este starea de bine care o ai atunci cand esti iubit si iubesti.

asta caut eu in biblie, dovada ca el este doar iubire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

si daca nu va mai scrie nimeni pe aici , va fi doar un alt subiect ca oricare altul care va merge in arhiva. nu va faceti griji pentru subiectul asta sau pentru ziua de maine!

Mergi la inceput