Strugurasi de sept-oct 2011**2**

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Andreea imi pare rau pentru patanie

Lena am pus poze pe grup cu gecuta.Am gasit si cizmute.


Anca, eu i-am luat cizme marimea 19.Nu sunt nici mari dar nici fixe.

Sei, mersi i-am luat si eu de la D.D Step cizme.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Hayat va pe tine si pe Razvanel. Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare fetelor!

Noi ne-am intors din Paris, a fost foarte foarte frumos! :) Am prins si vreme ok, adica rece dar fara ploaie deci ne-am putut plimba.
La botezul nasilor Dani a fost destul de obosit :(
Azi mergem iar la un botez. Merg sa ma pregatesc.
Nu am apucat sa va citesc inca, o sa intru sa va povestesc mai multe zilele astea.
Va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Andreea, mi-a fost dor de voiAndrei e un frumos

Rach de unde ai luat cizmulitele de la DD Step?
Noi i-am luat fas cu totul si cizme de la Decathlon...


Pinky ce frumos c ati fost la Paris! Ati fost in vacanta sau cu treburi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

mikka, avem un magazin Prichindel in Craiova, si au incaltari de la D.D step.Mie mi-au placut niste ghetute dar nu aveau marimi mari si in marimea 19 nu-i intra piciorul.Si la cizme 19 ii vin bine....Acum ma gandesc ca ar fi fost mai bine daca ii luam 20.

Am probat-o si eu pe Nasti intr-un combinezon si a inceput sa urle.Nu stiu ce sa fac daca sa-i cumpar sau nu.


Pinki bine ati revenit si distractie placuta la botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Si mie mi-a fost tare dor de voi.

Am facut o placinta cu mere dupa o reteta a unei prietene si a iesit delicioasa. Eu cum nu prea gatesc, mai ales prajituri, mi se pare fantastica. Am facut aluat cred ca pentru prima data, ca cel de clatite nu se pune.

Vreau sa incerc o tarta cu fructe, dar nu stiu dupa ce reteta sa ma iau.

Andrei a fost tare happy astazi, s-a jucat, a papat bine si a profitat ca tati a fost liber toata ziua. Dupa mult timp, a adormit imediat ce a terminat biberonul cu lapte. Fara san, fara scandal, fara intors la jucarii si adormit la 11-12noaptea.

Va pupicesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:


Mikka, daca inca nu le-ati incaltat mai bine le duci inapoi. Am inteles ca astea de la decathlon sunt nasoale. A luat o prietena si venea fetita in casa cu piciorusele bocna, in conditiile in care inca nu a fost minus. Cel mai bun raport pret calitate o iau cizmulitele de la elefanten care au blanita de miel in interior. problema ca sunt scumpute in jur de 150 ron.
Oricum M abia a inceput sa mearga deci nu o sa ii iau ceva scump, k o sa ii protejez piciorusele cu un cover gros.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

neatzaaaa

fetele, unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare fetelor!

Mikka, am fost la botezul bebelusului nasilor. Si am stat 3 zile in plus sa ne plimbam. Danny s-a comportat exemplar pe avion, adica ne-am jucat intr-una si nu a plans deloc.

Rachel, multumesc

Andreea, ce dragut e Andrei! Bafta la cautarea unui nou job!

Eu chiar m-am gandit sa-i iau niste cizmulite de la Dechatlon, bine ca ati zis ca nu-s cine stie ce. o sa mai caut. Eu nu am vazut DD step pe aici.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Salutare,

Astazi am fost la biserica, l-am impartasit pe Andrei, tare vorbaret a fost, toata lumea se minuna de el.
Dimineata a papat 2 feli de paine cu unt, jumatate de mandarina si o bucata de placinta cu mere.
A papat peste, mamaliga cu branza si smantana si placinta cu mere, iar acum doarme dus.

De Craciun nu stiu ce aduce Mosul, noi stam singurei acasa, tati e de servici pe 25. Poate vin ai mei pe la noi.
Sunt putin trista si incep sa ma impacientez ca nu am gasit un job inca, sunt pe terminate rezervele, vin si sarbatorile, sper sa ne descurcam. Uuuf ratele astea...de ce mi-a fost tema de aia n-am scapat :-(.

Vineri a fost Andrei cu tati afara, mare bucurie, a vazut 2 magari si gaste si de atunci face ca ele: iha, iha si ga-ga :)). Este foarte destept si stie foarte multe. Ma uimeste cateodata cu ce face sau spune.
Pinky, Mikka


Mergi la inceput