Cum evitati pielea uscata a bebelusului? - CONCURS

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 9 zile de concurs! Bifati un raspuns de la intrebarea aflata pe prima pagina a topicului si puteti castiga!



O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_ghi spune:

Sa am grija sa mentin pielea bebelusului bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila. raspunsul 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelasilviu spune:

Sa am grija sa mentin pielea bebelusului bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila. raspunsul 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fmarylena spune:

Sa am grija sa mentin pielea bebelusului bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Sa am grija sa mentin pielea bebelusului bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiami spune:

Am votat punctul 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pati_maia spune:

Sa am grija sa mentin pielea bebelusului bine hidratata folosind o crema pentru pielea sensibila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Inca 4 zile de concurs! Succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dav05 spune:

Am ales punctul 3, deoarece merg pe principiul" mai bine previn, decat tratez". Folosim produsele Nivea Baby si suntem multumiti de ele pentru ca nu contin parabeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cry_baby spune:

FOLOSESC NIVEA Baby Nutri Sensitive !!!

Mergi la inceput