FIV in Ungaria 170

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

buna fetele
am nevoie de ajutorul vostru, pentru o analiza solicitata de dr Zadori Analiza bacterologica a ejaculatului: aerob, micoze, Trichomonas vaginali
ce inseamna? cei de la Regina Maria, Synevo au sppus ca ei fac asa ceva din secretie uretrala nu din ejaculat. Prin urmare nu pot face analiza. Unde se poate face sau i se mai spune altfel?...multumesc fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Nu stiu cat te ajuta...dar iti pot spune ca noi cand am facut spermograma, am cerut si aceasta analiza bacetriologica...si ne-au facut din aceeasi "recolta".Eventual mai intreaba si altundeva.Bafta!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Multumesc Imsi!
dar unde ati facut spermograma?...ei spun ca nu au facut asa ceva, nu stiu ce este. Poate daca imi spui clinica incercam si acolo
Multumesc si bafta...multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Eu sunt din Tg.Mures...si am facut la DoraMed de aici din oras!Poate te ajuta cu mai multe informatii fetele din Bucuresti!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Maxa...se face si la bioclinica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Maxia..scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Buna seara fetele...ce liniste e pe aici,,,
marti mi-au facut chiuretajul...am dat tesut din embrion la analiza,dar rezultat vom avea doar peste 2-3 saptamani...nu-mi pot imagina care sa fi fost cauza opririi din evolutie...oricum rezultatul nu cred ca ne va ajuta prea mult....dar vom trai si vom vedea....cum o vrea Dumnezeu...
da luam si clexane din ziua ET 0,4mg,si din ziua testului pozitiv 0,6mg,nu ne asteptam deloc sa fie acesta sfarsitul...parca a cazut cerul pe noi...dar trebuie sa mergem mai departe...acum un test pozitiv nu mai imi spune nimic....pana nu va veni ziua sa tin copilasul mult dorit in brate ..parca nu mai ma multumeste un test pozitiv...
va pup pe toate,weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

hello feteleee!
Ce e cu linistea asta?pe unde umblati?
Danii ma gandesc la tine!sa vii cu vesti bune de la BP
Eni va doresc multa putere sa mergeti mai departe!
Imi, e mai bine? fitzoasa ta ce face?
Olimp, tu cum esti? greturi ceva?
Ptr toate

sa aveti o saptamana reusita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete ziua buna!

va tin pumnii la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna fetelor!

Jaguar...nu e mai bine...probabil nici nu va fi...dar mergem inainte Am vb si eu azi cu PK si ne-am inteles sa nu stricam luna decembrie...sa lasam totul pe ianuarie...asa ca...un gand mai putin!
Alma mea e bine...e mare...are deja 5 kg...e adorabila

Dani...sa te intorci cu vesti bune!

Eni...nu stiu cum sa te incurajez...dar stiu ca esti o luptatoare si ca nu vei renunta!!!

Olimp
...cum te simti?

Velvet...iesi din butoi,sa te gaseasca Mosu!!!

O zi frumoasa!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput