Clubul "babelor" FIV-oase 68

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

merci gagici! Pentru mine e cea mai frumoasa!
Lara!!!!!!!!!! Miss UUUUUU!
Sami, same!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

ioana mai am fix 2 zile de CO, pe care le pastrez pentru sarbatorile de iarna, asa ca nooooooooooooooooooop, nici gand de plecat prin tari straine (ca sa nu mai vorbesc de finantele care sunt inghitite intr-un ritm ametitor de constructie). Imi place pitica ta!
tano pai acuma, ca aveti flacau mare, poate iei nevasta si flacaul si povestim la un cico, in centrul capitalei. Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui QiaoBing
tannoo ce mare e Bogdanel, nu mai are moaca de bebe, acum e baietel in toata regula.

e ditamai barbatelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica
tano pai acuma, ca aveti flacau mare, poate iei nevasta si flacaul si povestim la un cico, in centrul capitalei. Ce zici?

o idee buna...sunt atatea de povestit...si bune si rele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Ce liniste pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Vad ca toata lumea s-a pierdut in ceata. De una singura nu are farmec sa trancanesc pe aici, asa ca astept si eu fetele sa mai se elibereze de una-alta, sa le vina cheful de vorba ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Va salut, fetelor! Qiao, incerc sa rumeg la ce ai scris despre osteoporoza. Ieri am vazut un reportaj, la "Romania, te iubesc!", despre naturiste, suplimente, etc. Spunea o dr. ca pe langa faptul ca trebuie sa luam calciu cu D3 si sa ne expunem la soare, tb sa luam si magneziu in proportie de (parca) 2:1 fata de calciu...Mi se pare asa de incurcata treaba...

Eu am de lucru si sunt cam zombie, mai arunc cate un ochi pe forum si mai raspund ici si colo.
toate, toate fetele!


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

eu sunt praf azi si munca pana deseara.somn prost,de vreo 2 saptamani dureri la baza capului in spate.si se raspandesc in tot capu si in ochi.test negativ...de-astea.

va pup.o zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Qiao ce frumos ca ai fost in Salsa ma bucur ca ai dantuit, cand mai mergi baga un dans si pentru mine
Velvet imi pare rau de test negativ
Fetelor ce mult imi plac avatarele voastre !!!
Alex spor la treaba, bafta multa si sa termini la termen!
Tannoo pe barbatelul Bogdanel
Am si eu o intrebare: saptamana viitoare o sa am et si cum cade in cursul saptamanii trebuie sa imi iau concediu, in mod normal cat ar trebui sa stau acasa dupa et?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Elly ce ai facut ieri? esti bine?

Mergi la inceput