Clubul "babelor" FIV-oase 68

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Velvet scuze, nu stiu ce a avut neuronul meu, ca deee nu mai gandeste cate odata, am avut impresia ca ti-a venit acum cateva zile si ca ti-a venit iarasi astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Ady insanatosire grabnica! hai ca mie imi plac grijile astea cu amenajarile , cumparaturi etc... presupun ca amenajezi camera pisicutelor nuuuu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Daniela, ce tare vacutza! Avanseaza treaba cu donoarea? Vine mosu cu test, da?
Qiao, vad ca te-au rezolvat fetele.
Elly, ca sa nu te plictisesti, iesi cu prietenele la cafea, cumparaturi cu ele...etc... eu m-am lasat de sportul asta, ca sunt sloboda la card
Ama, trimit unde pozitive!
Velvet, trebuie neaparat sa faci ceva pt tine, daca iti plangi de mila nu rezolvi infertilitatea, luptate!

restul fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Va pup babute dragi,

Ieri am transferat 2 puiuti si suntem bine.
Asa ca pana pe 26.11 pot spune ca sunt gravi.
Vedem dupa ce se intampla.
In lupta au mai ramas trei muschetari. Maine vedem daca e ceva de pus la frigider ori ba. Si apoi plecam si noi spre casa ca ne dau neamurile disparuti. Daca imi acopar fata si sotul isi pune un turban.. ehei....

Gaby, undele tale pozitive si zen-ul trimis m-au ajutat mult, sa stii
Elly, pup fata harnica si gospodina pentru gandurile ei bune
Velvet, intotdeauna floricelele tale mi-au inseninat zilele. Capul sus vei reusi cu siguranta
Qiao, ca de obicei, sarut ciocu lui Gugu si ghearele alea stranse
Miky
, tin pumnii stransi sa-ti mearga din plin
Adrianaady, iti doresc nastere usoara si fie ca intalnirea ta cu buburuzele tale sa fie fantastica. Doamne Ajuta!
Lorelei, sarcina usoara in continuare. Sper sa fac si eu parte cat de curand din echipa voastra de gravidute de la Acibadem
Daniela, mult a fost putin a mai ramas. Bafta!
MBK, felicitarile mele pentru reusita

la toate fara numar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

amaradia,multumesc frumos.Abia astept sa citesc vesti bune pe 26.11.Cred ca incepe o noua serie de reusite Acibadem aici.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

salutare fetelor,m-am trezit
deci va place pozica mea,Gabi si eu care credeam ca este un ren,chiar o fi vacuta??% si sa mai si afirm ca seamana cu mine
Elly doamne ce-mi place cand sunt singura in week-enduri,plec dimineata si ma intorc seara .Nu-ti inchipui ca cheltui mult,nu, pt. ca sunt foarte pretentioasa,dar imi place sa merg singura,sa nu ma tot grabeasca cineva ca ii e foame rau,ca s-a plictisit sau ca incepe meciul
Mbk felicitari,sarcina usoara
Amaradia multa bafta,sa fie lipiciosi si sa te urmam si noi.Ai pus embri de ziua 3 sau 5?
Qiao spor la treaba
Ana nu ne mai zice nimic

fetelor va pup pe toate si va doresc un w-k minunat

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

miky

gaby chiar nu imi plang de mila,cad si ma ridic.si,da,lupt

amaradia o floricica pt o mamicuta fericita

daniela superb renu craciunos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Velvet asa te vreau ,o sa vina si vremea noastra
Xdidi bafta la achizitionarea casutei,sa fie cum vreti voi

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

fetelor va multumesc mult de tot!Ama va fi ok vei vedea!Fetelor m am linistit cu no spa imi trimite sotul.Acum am alta problema-i am trimis mesaj dnei Viorica am sunat o dar nu mia raspuns-vroiam sa stiu ce analize trebuie sa fac ptr mutatiile mele.Tayfunel mi a dat aspirina si clex0,4 eu avand vreo 80kg daca nu mai mult!Ii voi trimite mail dnei dr U sper sa mi raspunda!Maine dim refac beta sper ca va fi ok!Magne b6 iau oricum!Va multumesc inca o data fetelor!Bafta tuturor!

Mergi la inceput