Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *453*

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Daaa si eu am admirat-o pe Isabela cu marama, am uitat sa zic, faina si poseta bufnita


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Super tare lista ta Inapreda !!iti doresc sa ti se indeplineasca dorintele !! oare Xbox-ul e acela cu sportul pe muzica sau ?


Lista mea contine chestii realizabile


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





ina, succese la lista

novus, la fel

io nu am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

ina, macar 2 lucruri avem in comun: nici un magazin mare si cu detoate in oras si 2. o fetita pe lista de dorinte. iti doresc din tot sufletul sa primesti tot ce ai trecut pe lista, si daca ar fidupa mine, in ordine inversa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

ina, macar 2 lucruri avem in comun: nici un magazin mare si cu detoate in oras si 2. o fetita pe lista de dorinte. iti doresc din tot sufletul sa primesti tot ce ai trecut pe lista, si daca ar fidupa mine, in ordine inversa...

silvi mama CRINEI

august2012

Povestea CRINEI



De fapt, din tot ce e pe lista, imi doresc doar fetita; am spus deja ca restul sint pe post de...momeala.
Si, mi-ar placea sa pot face si anul asta cadouri tuturor persoanelor dragi + macar 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

sa traiti!

Ina daca te ajuta cu ceva lista lui Vladimir contine urmatoarele (ca eu sunt lipsita de idei):

- tobe mari (de data asta mai adevarate ca pana acum de jucarie a avut)
- masina de curse,mov,cu telecomanda si sosea(aici nu stiu ce ne facem)
- telescop sa se uite la luna si la stele noaptea (d-asta gasim in orice hypermarket pe la vreun milion)

io mi-as dori:
- o scara in mansarda lui Robert si sa ne mutam acolo
- sa vindem Nissanul si sa luam altceva
- sa fim sanatosi, voiiosi, voinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Bianca, si Ian are o lista dar pe mine nu ma incinta ca masini ii cumpar toata ziua:
- 11 masini de cursa super-rapide, musai una sa fie mov, adica...paaaaaarpal
- 2 masini cu telecomanda
- fulger cu telecomanda
- 2 serpi
- kinder

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dodo, frumoasa creatia.

Fetelor daca tot sunteti in pana, lipsa de idei, puteti da o tura prin creatiile lui Dodo poate va inspira ceva si ... faceti, astfel, un dublu cadou. Am zis...n-am dat cu parul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

am pus un film pe mail-ul comun.

asa de weekend si relatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Mi-a luat 3 zile, dar am reusit! Intrebari: nu pot introduce in grup decat prietenii? Vad ca pe Olga si novus nu ma lasa.
Silvi, eu n-am primit nici o cerere de imprietenire. Esti sigura ca mie mi-ai trimis-o?
Aseara am fost singura cu copiii, am crezut ca ne gaseste barbatu-meu la miezul noptii tot jucandu-ne. Ziua de azi nici nu stiu cum a trecut, dar stiu ca acum la 11 noaptea, intindeam rufe.
Mi-am luat incaltari. Imi plac, desi le-am luat la repezeala, piticii erau obositi, keutu se tavalea pe jos, ca de obicei, ph se intindea sa traga de toate cizmele, am si picat, impiedicandu-ma de keut.

Ina, sanatate multa tatalui tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Kea, vreau si eu in grupurile tale!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput