Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *453*

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mai bag un ochi si eu pe aici ,ma bucur ca o gasesc pe Gina pregatita sa ia in piept noul an, asa te vreau draga mea !!

Inapreda, imi pare rau ca te-ai necajit si sunt sigura ca si mamei tale i-a placut serbarea
Si nu ar fi rau sa vorbesti la gradinita sa va anunte din timp evenimentele mondene ale picilor ca sa isi poata face lumea program








Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

In alta ordine de idei, am casa cu kuru' n sus si io stau in virful patului si maninc cirnat (de anul asta) afumat si fiert in more. Si-l maninc cu multa pita alba ca, altfel, as minca tot porcu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

In alta ordine de idei, am casa cu kuru' n sus si io stau in virful patului si maninc cirnat (de anul asta) afumat si fiert in more. Si-l maninc cu multa pita alba ca, altfel, as minca tot porcu'!

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







pai mai bine mai mananci 2 carnati in plus decat sa mananci si cu paine.

Hai ca mi-ai facut pofta:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aoleu Inapreda ce pofta mi-ai facut !! acum as inhata si eu vreo doi carnati


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Bianca, meniul zilei se bazeaza azi doar pe placere, fara sa tina cont de consecinte ingrasatoare desi, recunosc, o sa ma simt pedepsita cind / cintarul nu va fi tocmai prieenos. Am doborit cirnatul si am scons din ascunzatoare colectia de kindre a lui Ian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Novus, o fi fost pus afisul ala din timp dar eu nu l-am vazut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Mi-am citit si eu mesajul cu Mosul, dar nu recunosc numele, doar il banui... :) trebuie sa-i scriu lui roro...

Inspiratie pt cumparaturi!

O seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hihi, Anca, deci nu m-ai nimerit tot pe mine...vezi daca lasi indicii cum spulberi din mister, acum probabil cel putin 10 din lista stiu ca nu tu esti Moshul pt ele! Shhh, fetelor, "nu striviti corola de minuni a lumii":)))
Tufete, cred ca s-a mai discutat dar tre sa punctez si eu: siropul de brad presat la rece face minuni!!!
Cum va spusei Phi a reinceput cu tusea; marti mi s-a parut ca s-a modificat, e mai latratoare, asa ca miercuri n-am dus-o la gradi. A "latrat" ieri toata ziua, nu a putut dormi de pranz caci dupa 10 minute de la adormire a inceput tusea horror. Azi noapte pana pe la 2 a tot tusit, apoi s-a mai calmat. Azi de pe la 14 n-am mai auzit-o tusind decat 1 data...Doarme dusa de la 16,n-a mai tusit deloc. Si asta doar de la siropul de brad!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
siropul de brad presat la rece face minuni!!!


Te cred pe cuvant ...am o intrebare...sau doua dar un raspuns astept:
-Il prepari tu?
daca nu de unde il camperi.
Multumesc anticipat

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
siropul de brad presat la rece face minuni!!!


Te cred pe cuvant ...am o intrebare...sau doua dar un raspuns astept:
-Il prepari tu?
daca nu de unde il camperi.
Multumesc anticipat

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!


Bine-ar fi sa fiu asa de priceputa, dar nu-s...poate nici nu e greu, o vecina face singura si sirop de catina cu miere, si de-asta de brad...eu nu stiu.
La noi este "targ ecologic" in fiecare weekend si vin tarani/ fermieri cuproduse, acolo am gasit sirop de brad presat la rece (nici macar nu stiu ce inseamna:))) L=am pus in sticla goala de grintuss ca ala e preferatul ei iar Sophia in fiecare zi il scoate din frigider, ia o lingurita si ma pune sa-i dau:D. Poate o subestimez si s-a prins ca nu e Grintuss, ca prima data a facut o mutra intrigata s suspicioasa, dar se pare ca oricum ii place. Ideea de baza e ca a fost de 5 ori mai ieftin ca grintuss si vad ca e si mai eficient!

Mergi la inceput