Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (27)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

yasmi hiihihi... pai nu ma stii pana acum la cat sunt de carcotasa? mereu am de comentat cate ceva , si asta nu-i un lucru rau intotdeauna eu tot incerc sa o ambitionez si pe sora mea care a nascut in iulie, dar e mai greu, dar isi revine ea, trebuie!

catank mi-am adus aminte ca m-ai intrebat si nu am apucat sa raspund, da , o mai alaptez pe piscoata , inca nu stiu pana cand... Nick zice sa ii dau pana simt eu ca nu mai vrea ea/ nu ma mai simt eu bine... ca l-am intrebat el ce crede, sa ii mai dau, ca e mare de acum si el mi-a spus sa nu ma uit dupa ce spune unu altu sau forumul/Fb ul si sa fac ce simt eu a cam inceput sa ma muste de vreo 2 sapt de cand cu trezirile non stop, cred ca ii ies maselutele, si de aia... ca alta explicatiune n-am

andreea, iti spun eu ce sa papi si cand, seara tarziu inainte de nani si cat mai multe dulciuri/paine/grasimi... si sa vezi cum ma alergi dupa astept pozele cu rares, piscoata eu tot o pozez non stop ca ii pun soacrei poze pe contul meu de picasa si intra si ea si le vede ca are parola contului si le pun mereu si pe FB sa le vada familia si surorile

afara e o ceata deasa de o tai cu cutitul, sper sa se ridice rapid... mai am juma de ora sa ma gandesc daca ies in centru sau stau pe langa casa abia astept Christmas market ul in Hyde park, cu chestii traditionale de prin Germania, Austria... si restul tari de pe unde vin comerciantii dar mai am de asteptat pana la inceputul lui decembrie





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea, poze cu Dodo, cand oi face, ar tb sa fac :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

uita asa imi place sa intru mai tarziu ca sa am ce citi

andreea, pt vineri tb sa te imbraci groooos!!! Tb sa-ti vina cheful!

yasmi, felicitari pt cheful de miscare. Am facut si eu azi 40 de abdomene..langa Cata...ma tragea de umar in jos de fiecare data cand ma ridicam Felicitari si lui Lucas pentru vointa sa vearba la baie . Acum 2 luni ma uitam la Cata si ma gandeam ca ai spus de Iasmi ca la 1 an si 7 luni a renuntat singura la pampers. Ai 2 copii f precoce

delia, programul pe azi este sa fac inventarul in jucariile cumparate sa vad cam ce ar mai fi de cumparat si cle mai greu..lista cu sa iau apropiatilor. Ca de obicei pt sot e cel mai greu...

strumph, felicitari si Sphiei pt somnul neintrerupt. Si eu am banuit-o pe Cata de masele acum ceva timp, parea sa o doara ceva la gurita. Acum nu mai are nimic, dar orice are in mana baga direct in gura , absolut orice...si evident ca seara are si bubite in jurul gurii..pana dimineata trec dar nu stiu cum sa o fac sa nu mai bage.
Colac peste pupaza a inceput sa-i curga si nasul..si ei si mie...si sambata mergem la ziua baietelului prietenei mele, face 2 anisori
Hai pune poza ca dau "ignore" la stropii de apa. Pt tine daca esti umflata nu e buna cafeaua



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La mine e simplu la sot anul asta... ca il lasa adidasii:) asca tb doar sa-si gaseasca el modelul..., la fete am o problema.....
dar gadim noi ceva
sa ma laud...mi-am invins dependenta de Dulcolax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

MADA si eu aseara am facut sportul cu amandoi....vaii daca ii vedeai cum faceau si ei abdomene :-)))


as vrea sa ma vopsesc azi.....dar imi este frica sa ma fac singura....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, la mine cand fac abdomene Andra se aseaza pe burta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

MADA si eu aseara am facut sportul cu amandoi....vaii daca ii vedeai cum faceau si ei abdomene :-)))


as vrea sa ma vopsesc azi.....dar imi este frica sa ma fac singura....


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



exact asta vroiam sa te intreb, daca te-ai vopsit te sfatuiesc sa mergi la salon daca vrei sa-ti iasa exact culoarea pe care o doresti . Apoi asteptam pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, si pe mine erau si pe langa mine....apoi la incalzire, la alergat, eram sir indian :))

mada, ce m as mai duce eu la salon..din pacate nu imi permit luna asta, iar pana luna viitoare nu mai am rabdare! daca nu iese bine merg luna viitoare :)) mi am luat o vopsea garnier (asta stiu ca foloseau andreea si simona). sa vedem....daca imi fac curaj...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Si eu m-am facut cu garnier 113 si mi-a iesit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

vezi ca e gama de blond aia cu cutie albastra care are efect anti portocaliu...

Mergi la inceput