Buburuze de mart-apr2013(9)!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Baby si eu i-am zis lui Pity ce norocoasa eTu ce mai faci?
Maria felicitari pt triplu test

Cosmi 17+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

Fetelor, sunte#539;i dragute:)). Sotul meu este medic si a adus ecograful de la el de la spital, este aparatul lui personal, nu-i de ultima genera#539;ie, dar īl vedeam pe Tudor cum facea tumbe in burtica:))). Recunosc ca as g#259;si unde sa-l pun, dar cu job si copil duracel, nu mai am timp de eco acas#259; :)))

Aura, mami lui Tudor, 09.09.2010 si bebe Ioana , 18 saptamāni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby_kiss

Citat:
citat din mesajul lui Pity27

Cos_minutza, multumesc mult !
Sincer, daca nu as avea camera de zi plin#259; cu cā#539;iva saci de juc#259;rii , 5 biciclete de toate dimensiunile , masuta si scaunel, toate proprietatea lui Tudor :)), as aduce si acum ecograful




Doamne maiculita Domnului...asta e tot ce mi-am dorit vreodata...sa am un ecograf acasa sa pot sa-l vad pe bebe cand vreau. cum ai reusit sa aduci un ecograf acasa si de unde??? iar acum nu-l aduci ca n-ai unde sa pui jucariile lui Tudor???? pff...cred ca le faceam pachet si le duceam la vecini, le scoteam pe scara blocului, numai sa incapa ecograful in casa, manca-l-ar mama pe el de ecograf te invidiez maxim....MAXIM AM ZIS!!!:))

Subscriu. Daca as avea ecograf acasa as fi cea mai fericita.
Bravo maria pt TT

18+
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2, Aspenter 1 la 3 zile, Elevit 1 la 2 zile, Euthyrox 100, Medyn 1 la 2 zile, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arianna05 spune:

Aruam,nu ai de ce sa-ti faci griji,daca era cu adevarat o problema,valoarea ar fi fost mai mare plus ca ecografele nu sunt foarte precise in masuratori,cu siguranta in realitate val ar fi mai mica.
Capul sus si roaga-te la Doamne Doamne ca doar el ne poate ajuta cand avem o apasare pe suflet
Vreau si eu eco acasa...eu am suficient spatiu pentru el:)

Maria,felicitari pentru triplu test,bine ca esti mai linistita:)
Noapte buna la toate burticile!

16+ cu Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pity27 spune:

Am pus si eu o poza in album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Eu am dormit deja o tura
Am bagat o felie de pita prajita si biscuiti la ghiozdanel si ma bag la urmatoare tura de somn

Nopate buna burtici si buburze mici



Cosmi 17+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

Neata la o cafeluta mai slabuta!
Si eu sunt tot la serviciu si voi mai veni la scarbici pana pe 17.12 dupa care intru in prenatal. Am incercat eu sa estimez cam 50 zile dupa nastere si restul inainte. Eu muncesc in the middle of nowhere- sau mai pe limba strabunilor -undeva in camp si depind in totalitate de mila patronului cu transportul iar in ultima vreme patronul nu prea a fost milos. Ne-a anuntat pe un ton sec ca in curand o sa renunte la masina care ne aduce pe noi (muncitori si Tesa) si sa ne descurcam . Probabil in curand inseamna prima zapada....asa ca ma rog sa nu ninga pana plec. De-ale muncii la patronii din Galati....

Bine ca e bebe ok, misca ca o zvarluga si ma amuz teribil fiindca atunci cand stau intinsa in pat si pun mana pe burta incepe sa loveasca exact in locul ala.....baiatul lui mama cel sportiv
Pupici

23 +
http://lmtf.lilypie.com/q83Kp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza!!!

Casandralin ce putin mai ai pana la prenatalDespre patron ce sa zic,cam asa is totiPup sportivul din burticaAbia astept sa-l simt si eu mai bine
Amr 1sapt. pana la urmatoare eco

Pup burticile si buburuzele

O zi frumoasa!!!!


Cosmi 17+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi onomastica!!!

Asteptam bautura


Cosmi 17+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Buna fetelor
desi va citesc des, ma inscriu si acum in aceasta odisee.
Astazi sarcina are 16 saptamani si 4 zile, UM 15.07.2012 si DPN 21.04.2013

Mergi la inceput