FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 36

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Multumesc fete dragi pentru urari! Va tin la curent!
Wish, eu am inceput prednisonul in ziua punctiei donatoarei.
Stefana, la ET vei fi programata in jur de 10-11, mai ales daca spui ca treubie sa ajungi la Viena. Noi am fost programati la 10.30, am intrat la 11 fara ceva si am stat dupa ET cam 20 minute pe masa de transfer.Dupa care imbracat, asteptat raportul medical cateva minute si jos la contabilitate pentru plata, inainte de plecare. Maxim la 12 eram in drum spre Viena. Drumul dureaza cam 3 ore, deci eu zic ca ai timp destul. Bafta!
Loana, draga mea, ce-i mai place micutului tau la caldurica!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimi!
Noi2 sa fiti sanatosi si sa cresteti mairi si voinici
Ruxi
toata gasca vesela cu burtici si fara burtici

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Multumim mult Amaliaro, la fel va dorim si voua! Pe cand vesti cu inimioareeee???La cat de harnici au fost micutii, nu cred ca mai dureaza mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Azi am facut 5 saptamani maine mergem la eco2 si speram sa vedem ceva ca la prima eram 4 saptamani si 4 zile dar medicul vroia sa vada endo

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

salutare fetele,
noi am platit 60 euro/noapte pentru un apartament pentru 3 persoane (am fost cu sotul si cu sora-mea).
la ET am fost programati la ora 9, a venit doctorul, am discutat cu el cam 5 minute despre embrioni si ne-a zi ca dupa ET putem pleca acasa, iar in urmatoarele 2 zile mi-a zis ca trebuie sa stau mai linistita dupa care sa-mi reiau activitatile zilnice. Mi-a zis ca pot sa merg la lucru linistita.
Bafta Ruxi, Wish, Stefana, Loreta
Amalia, Miracol, Bichi, Looana, Tusferi, Irilac, Rodica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

noi2 ce faci? esti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Bichi draga mea cum esti da un semn ca esti bine

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

eu am inceput predninsonul in acceasi zi cu estrofemul si clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Fumi, da iubita, sunt bine... greturile si starile de rau nu prea au dat pe la mine, chiar ma simt bine, parca nici n-as fi insarcinata. E asa de cuminte bebelasul asta, sunt topita dupa el!Tu cum esti?
Amalia, bafta multa la eco!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Buna fetele
Looana, gandul meu e alaturi de tine...Doamne ajuta
Amalia, felicitari pt cele 5 saptamani , bafta maine la eco
Miracol, ma bucur ca esti ok si e curat tot.
Ruxi, da-ne vesti de la clinica
Noi2, Fumi, Tusferi, Raisa, Wish pupici fetele

Bichiiiii unde esti? Da-ne de stire ce-i cu tine, mai esti in varianta 3 in 1 ?

Eu sunt mai bine, nu am mai simtit contractiile asa de tare, ce-i drept stau mai mult in pat.
Pupici


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
33+

Mergi la inceput