Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (73)

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaradoi spune:

Fetelor, la multi ani!

Va doresc sa aveti parte de cel mai frumos an din viata voastra, de multe bucurii, impliniri pe toate planurile si mai ales iubire...

Va pup.

Diana

27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia1 spune:

Fetelor,va doresc un an nou plin de satisfactii ,bucurii,multa sanatate si dorinte inplinite alaturi de cei dragi.
LA MULTI ANI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

un an nou cu bucuri!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hellen79 spune:

La multi ani! pentru toate mamele, gravidutele si nu in ultimul rand gemenasi, sa fie un an plin de bucurii, realizari si copii sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

LA MULTI ANI!
Mamici sa fiti fericite langa comorile voastre
Gravidute anul ce vine sa aveti bratele pline de minunile din burtici

Ne auzim la anul pana atunci pupici dulci la mamici ,pitici si burtici

amalia tsakoniati
12+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

La multi ani fetelor, burtici si mamici cu pici!!! Sa aveti un an nou mai bun, cu multa sanatate, fericire, bucurii si numai impliniri!!!
Va pupam si noi si sa ne auzim in noul an numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sorcova vesela si la multi ani,

diana radoi, sa ma bati si nu-mi amintesc cand am fct dexa, dar am fct in mai multe randuri. o data pe 16 august, tin minte ca era atunci cand a explodat maternitatea giulesti, o data prin septembrie cand nush de ce dureri m-am internat, o data inainte sa nasc cu cateva zile, tot pt ca ma internasem, dar habar nu am precis, stiu ca trebuie dupa 28 de saptamani. ceea ce, dupa calculele mele, ar insemna ca nu am fct pe 16 august, ca nu aveam atatea sapt. probabil ca atunci doar am stab cu drita sa facem, nu mai stiu, stiu doar ca in ziua aia am mers la control, am vb de dexa si am trecut pe calea giulesti cand a explodat maternitatea.

suntem la munte si panaramele ne sorcovesc de azi-dimineata. le dam cate 1 ron si urla fericiti: banii, banii, uite-l pe ioga=iorga. stiu si textul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaSgemeni spune:

Sa traiiiiti sa infloriiiti!! :D
La multi ani mamici si burtici, la multe bucurii, la minte luminata pentru orice provocare va aduce 2013, la multi prieteni buni aproape, cu noroc si sanatate sa va bucurati de toate! Nah ca devin poiata!

Noi am cam lipsit, am scapat de colici si somnul de noapte a devenit constant de cam 8-10 ore :D Paaarfuuuuuuuuuum! Ffiuh! Abia asteptam! Mai greu cu adormitul, ca Dragos tot vrea socializare, dar pana la urma o dam la pace cu vorba buna. Ziua e mai activa de nu mai prind sa fac altceva, dar merita cu varf si indesat. Se lasa si la noi cu gangurit la greu, zambete si analizat tot ce eprin casa sau pe-afara la plimbare :D

Pe scurt: dexa - am facut, buna inventie, ne-a ajutat claaar! Fara efecte. Greutati - nu mai stiu, dosarul e la ei in camera si il scot maine cand prind un moment, sa va zic.

Va pupcenkovicesc cu drag, va multumesc pentru sfaturile si povestirile amuzante din 2012 :D si abia astept sa va citesc cu vesti bune mereu si in 2013! Baftoc burtiiclor care stati sa infloriti cu 2 boboci frumosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaradoi spune:

pe mine a inceput sa ma doara tare in jurul buricului. cred ca se intinde pielea pentru a bebelusele cresc in perioada asta. nu am contractii. ma doare exact ca si cand se intinde pielea foarte tare. banuiesc ca si voi ati avut/aveti asemenea dureri o data cu cresterea copilasilor, nu?

pupici

27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

La multi ani cu sanatate in 2013!

Ce faceti, cum va simtiti? Eu am fost la prieteni, plecata de pe 30 si abia azi m-am indurat sa vin acasa :D

Multumesc adipapazi, sper sa fie totul bine :)

Mergi la inceput