Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (73)

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Lidia felicitari!!!! Bun venit Giulia si Alessia, sa fiti sanatoase si sa le aduceti parintilor numai bucurii!!!

Gemenistelor am intrat sa va urez tuturor Craciun fericit alaturi de cei dragi!



Pentru noi acesta e primul Craciun impreuna cu cele mai importante persoane din viata noastra, fetita si baietelul nostru, astfel incat vom profita de urmatoarele zile pt a-l face cu adevarat special.

Revenim pentru povesti dupa sarbatori!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia1 spune:

Buna fetelor,va urez CRACIUN FERICIT ,numai bucurii si sa va aduca mosul tot ce va doriti.
Va pup si sa ne auzim cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaradoi spune:

Craciun fericit si din partea mea cu multumiri pentru cat ati fost si sunteti alaturi de mine. va pup

26 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna gemenistelor !
Craciun fericit va doresc cu bebici sanatosi si mancaciosi si mamicilor putere sa creasca puiuti
Brighit sa ai un craciun super fericit langa minunile tale sunt sigura ca traiesti cel mai fericit craciun dinviata tasi ma bucur din tot sufletul pt tine sa dai pup la pitici de la matusica

amalia tsakoniati
11+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Lidia, felicitari! Multa sanatate si laptic!
Tuturor va doresc un Craciun minunat, cu multa fericire si pace in suflete!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adde2510 spune:

Buna fetelor, Craciun fericit!

V-as fi scris mai devreme dar ori am fost prinsa cu treburi ori n-am avut laptop-ul si de pe mobil nu am putut sa trimit mesajele.

Eu intre timp nu am mai plecat nicaieri din Buc, in principal pt. ca nu m-am simtit bine, am avut iar sangerari si dureri, acum fac tratament cu utrogestan. Am fost si la camera de garda, am facut control + eco, totul ok. Ce-i drept nici nu mi-am dorit sa plec si sa am discutii probabil neplacute pt. mine. Va multumesc tuturor pt. incurajari. Am reusit sa amenajez pe aici cat de cat si ma simt bine.

Lidia, felicitari! Ce-ti fac bebitele? Si cum ti-ai revenit dupa cezariana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaradoi spune:

Adde, sper ca ai avut un Craciun fericit! in orice caz nu ai fost singura, ci cu bebe din burtica...:)

26 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaradoi spune:

fetelor, voi stiti pe cineva care sa fi nascut prematuri la filantropia? eu cum as da-o, tot voi naste prematur (cel mai departe la 34 de sapt, cu ajutorul lui Dumnezeu). dar, nu stiu ce sa zic de sectia de neonatologie de la Filantropia. eu tot aud de polizu ca ar fi cea mai buna, iar despre filantropia nu am auzit mai nimic.

va astept cu detalii, daca aveti...

26 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

Craciun fericit si La Multi Ani fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sarbatori fericite dragelor
Dianaradoi desi cele mai multe cazuri de prematuri le stiu la Polizu; eu stiu ca si la Filantropia au o sectie buna. Cel mai bine ar fi sa abordezi subiectul cu dr tau , vezi ce sfaturi iti va da
Fetelor care ati fostt la control ce vesti aveti?

Mergi la inceput