Strugurasi de sept-oct 2011**Primul capitol!**

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor.
LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor de astazi

Ingeras26 ne bucuram ca ne mai scrii din cand in cand si ca esti bine si fericita, la fel si piticii. Te mai asteptam cand ai timp.

May o sa depasesti tu starea asta , nu mai lua in seama rautatile de la munca ca acolo sunt multe. Eu de cand am copilul mi-am schimbat complet atitudinea, sunt mult mai detasata de ce-i in jur si incerc sa ma "conserv" pentru familia mea cu toate ca de felul meu sunt foarte temperamentala.Un coleg de-la meu are o vorba : "la munca nu trebuie sa ne iubim sau sa ne placem trebuie doar sa colaboram si sa ne facem treaba"
Va doresc sa treceti cu bine peste faza cu dintii, stiu ce inseamna

Pupici multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza..
nu pot sta mult ca ma vede "ochio" aka sefu..

Alayna... zice tot mai multe... tzitz , mama, tata, apa, papa, ada, da /nu,aide, aa (ac), al (alo), tziti sau mau -pisica, am am (catelu),sssss (pisu), caca, il strigape priet ei david (da da) ,da,bu (bunu), i acum nu mai imi vin ..

Eu crosetez de zor, mai am 6 comenzi in lucru, +5 livrate deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR ACESTEI ZILE !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Anca felicitari pt samburel, nu e usor sa tii secetul hm.. bravo si pt promovare...

Ingeras ma bucur ca sunteti bine si frumosi..

OOKA.. ma bucur sa vad ca mai esti cu noi..si asa imi place sa te citesc

ALayna.. ascunde gunoiul in ceva dulap... pune un cos mai mic in care bagi fructe bucatele , macar sa manance fata ceva bun din gunoi

Camady... si Ela face inventarul oalelor zilnic, mi-am scosoalele de inox , ca cele emailate deja erau ciobite majortatea de d-soara

MAy.. baga dulce si shopiing.. sa teaca pasa

Ingeras felicitari pt nepotel/nepotica.. ne areti si poze cu voi?

Raluca

LAMULTI ANI MIKKA, si restul Mihaeelor-Mihailor-Gabrielilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
cafea, sucuri, prajituri, fructe. tratatie pentru toata lumea!
ca doar e ziua mea azi! si a sotului! si aniversam 10 ani de la logodna!
sunt asa de fericita! tocmai ce am terminat de vorbit cu cineva, o veche colega de la un fost loc de munca. s-a straduit si mi-a aflat noul numar de telefon, e o persoana pe care am ajutat-o candva, cand era la pamant. nu afost un ajutor spectaculos, sprijin moral, dar cred ca pentru ea a contat, daca dupa ani face gestul asta!
si sefa a venit cu un imens buchet de trandafiri ... ce bine e sa fii sarbatorit!
va puuuup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Neatza

Ingeras, si mie la fel, imi surade mai mult ideea cu gradinita decat cu bona..imi place mult sistemul de la May..sa duci copilul cateva ore pe sapt pt activitati..eu amz is ca o s ama interesez daca pot sa il duc pe alu la gradi cateva ore, chair daca eu sunt inca acasa, asa ca sa stea si el in colectivitate

sei, you rock..n-am mai vazut asa crosetate frumoase

May, e sindromu' premenstual, stiu cum e si eu in fiecare luna..cica ajuta magneziul

fetele, datorita faptului ca stau acasa noi avem o viata dezordonata, ma refer la alimentatie si la orele de masa..si d'aia sunt asa grasana si nu reusesc sa ma schimb deloc, Lena ma auti tu cu cateva idei de mancare sanatoasa? stiu si eu in principiu ce si cum,dar mi-e greu sa le aplic..in special seara cand ma apuca ora de rontaieli, ciocolata biscuiti orice


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Fac si eu cinste pentru iubitul meu cu ochi albastri ca cerul - Gabriel. La multi ani, mami !!!!Sa traiesti cu numele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

La multi ani mIichella, sotz de michella, gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor inclusiv pentru:

-tati meu (Mihai)
-sotiorul meu (Ciprian-Mihai)
-bebe meu (Robert - Mihai)

Va pe toate!

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011)
Dumnezeu sa ne ajute sacrestem mari si sanatosil!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Ce de sarbatoriti avem, vin si eu la prajituri, mai les ca sunteti mai toate foarte pricepute

Mergi la inceput