Clubul "babelor" FIV-oase 67

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

ileana1983 si eu te-as sfatuii sa te mai documentezi si sa mai ceri pareri legate de Cezara ptr. un FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna fete

adriana

Ari ce faci?

many,la multi ani piticului si multa sanatate!

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

saluti si de la mine
Am reusit sa fac RMN-ul la sold. ufff, a fost mai acceptabil decat cel la cap, dar tot de duci cu neuronul de la atata tacanit si pacanit. Cireasa a fost cand asistenta a venit la final sa ma intrebe unde ma doare si sa nu ma misc ca nu sunt gata ... am crezut ca o sa o ia de la inceput. pai la sf se intreaba ?!? In fine, bine ca am scapat, acum astept rezultatul.
Dimineata am fost si la o eco abdominala - de cand m-a trimis medicul de familie si pana cand am prins programarea ... am si uitat de ce m-a trimis Oricum, pacientul e perfect, doar niste nisip pe la rinichi sa nu ma plictisesc. in z3 se vedeau foli si pe stg si pe dr, nu i-a numarat si nici eu nu am insistat (sunt ZEN, da !?!), endo slab vizibil, 3mm, dar trilaminar, pe OD foli 8.7 mm, pe stg max 5mm - si eu care credeam ca luna asta ovulez pe stanga - am pierdut sirul, maica Am avut un mom cand m-am gandit daca s ama duc la prima ora sa dau si niste sange ... dar mi-a trecut repede
nu am apucat sa citesc, poate diseara daca ma lasa Gugulosescu. ieri a fost tare rebel, nu s-a dus la culcare decat dupa ce a venit sotul. a stat cu mine si cu cumnatul cat si-a facut el tema si i-a vuvuzit sub scaun, ne-am jucat fata-ascunselea (eu cu Gugu), ne-am batut, ne-am pupat ... ce o zice omul ala in sinea lui despre ce cumnata are ... umbla in patru labe dupa un porumbel pe sub scaune


alina_alba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Qiao

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Laraaaaa, pe unde esti? Mai ai activ PM ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Salut!

Yey, pentru craca lui Gugulush. Norocos baiatul asta cu o "stapana" atat de faina!


Ralu, eu am fost in septembrie la Budapesta si am esuat lamentabil. Am intrerupt stimularea pentru ca s-a dezvoltat doar un folicul. Acum sunt in pauza de actiune, doar rumeg la solutii... Ma bucur ca voi sunteti bine insa! Doamne ajuta si in continuare sa fie totul ok.


Ady , draga mea, sunt ok, nu fac nimic deosebit. Tot butonez in cautare de ceva seriale faine sau filme. In rest, neuronul mi-e in vacanta.


Aadina, ce repede trece timpul...


Ari, dupa gradul de socializare, bag seama ca esti macar partial refacuta.


Lara, te-au doborat simptomele?!


Daniela, pe unde umbli?!?!


toate babutele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ana aici sunt,dar nu mai scriu ca nu am ce si nici nu-mi duce nimeni dorul in sensul ca nu intreaba nimeni ce mai fac si nici nu ma pupa nimeni ,dar nu-i nimic stau asa pe ascuns si spionez...

HAPPY HALLOWEEN

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Pai, Daniela, intrebarea mea valoreaza cat o mie de pupici si de I miss you.... Lasa, ca vine vremea cand o sa avem si noi ce povesti, si tot povesti, si intreba etc....


Banuiam eu ca neuronul meu da rateuri, acum am si confirmarea. Ioana, e o frumoasa Ana, sa creasca mare si sanatoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

exactly,vine ea si vremea noastra

da,am vazut si eu frumusete de printesa,sa fie sanatoasa si sa creasca mare
si nu in ultimul rand La Multi Ani pt.Vladut

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

hiya,
si eu in zona, doar lenesa la scris..in rest, prinsa de job, seriale si daydreaming..
ana, in afara de cea zi nefasta de sambata, back to my old self, happilica cu zero simptome, knock on wood..
daniela, je always miss u!
many, raspuns! sa aveti fun maxim
girlies, va zic bye, imi voi indrepta imediat atentia spre..Homeland, yey


_
finally, pregnant

Mergi la inceput