Clubul "babelor" FIV-oase 67

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Alex o sa merg si la Alpha ieri chiar am intrat si la ei doar ca eu ma cam grabeam si era un domn acolo care vroia sa faca credit si nu am mai stat, dupa ce am plecat m-am tot gandit sa ma intorc, deci cred ca este ceva, multumesc de pont.
Sandy cum mai esti? te si un big hug.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Ralu, cum mai esti, cum te simti?


Qiao, sa mor de inteleg de unde ai atata energie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Salutare ... pup toate babutele ...

Sandy
cum te mai sinti .. este ok ???

.. am citit cate ceva ... chiar interesant "mix grill-ul" ...

dar nu afiseaza costurile procedurilor ..

AAA si m-am uitat la poze ... cam bruneti bebeii
Mi-ar placea sa fie blonzi ... dar merg si bruneti (sotu' este brunet) ... ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Elly, uite aici costurile.


http://www.dogusivfcentre.com/en/30/blog/cost-of-ivf-abroad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

didi a fost fain la aer, doar ca acum sunt la munca (bine ca ploua si-i mohorat afara, ca asa rau imi pare cand muncesc si afara e vremea aia frumoasa pe care am intotdeauna impresia c-o las sa-mi scape). Deci te-ai hotarat cu bebele: apartament
velvet, sandy
elly nu-i cu suparare, dar tre' sa te corectez: 2xXB
adjio te simti bine? esti ok, psihic? ...si nu te speria, ca nu-i cu suparare nimic din ce-ai scris
lara hai ca se apropie si eco la doctorita ta. o sa fie doi grasani!
qiao l-ai ignorat pe gugu - vad c-ai scris doar despre sot si dragostea ta pentru cifre!
ana, alex si ioana va salut, la fel si pe nane si gaby, iar pentru graviduta cu baieti, ralu, un mare pupic.
miky, graso sa fiti iubite!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Qiao,x3 si tie, plus o imbratisare !

Ana, sunt tot in formula completa, Slava Domnului, si mai sper la vreo 2 saptamani, ca e tare greu... stii vorba aia "iarna-i grea, omatu-i mare" cam asa eu Nu dorm, nu mananc decat putin, dar traiesc din apa Nu ma gandisem vreodata ca poate fi asa de greu ... dar macar in afara evenimentelor ciudate pot spune ca a fost o sarcina frumoasa si usoara, pana a ajunge la spital :)
Tu esti tot la tara pe mosie? De tine nu mai stiu exact ce ai mai facut, si ce planuri ai, desi banuiesc ca te indrepti tot spre fiv ? (macar asa afli mai multe decat la inseminare ...ca sa nu mai zi c de sanse)

Ari si iti doresc sa se aseze toate lucrurile pe fagasul cel bun iar la anul sa fii cu urlaciosii dupa tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
ari mi-e frica sa ies din casa, dar gata s-a terminat pauza, eu lucrez mai mult seara si ziua din cand in cand , atunci cand am intalniri...si eu ma oftic de vremea frumoasa , mai ales ca stau la 5 min de parc si am pe lac numai rate...acum cateva zile s-au urcat pe bloc niste ciori(multe...)si eu cum stau la 10 din 10 , cand am iesit pe geam sa mor ...ca se uitau negriciunile la mine mai sa intre in casa peste mine...
iar cu planul bebe asta e decizia pana la urma, am tot stat si le-am cantarit, mai ales ca atunci cand mai merg pe la dr mai vede si folicul de 20 mm in z12, iti dai seama ca ma pune pe ganduri , insa nu ma tin balamalele psihic....eu am cedat la stimulari cu ovamit si injectie de declansare...am tot sperat ca varsta mea si a sotului sa ne fie un avantaj, insa m-am plictisit de dr pana peste cap....acum tre sa merg la control la sani si la gineco , dar luna viitoare...adik dupa ciclul asta care isi face simtita prezenta...
sper pe la anu pe vremea asta sa va anunt cum sunt in focuri cu cursuri si cautat copchii, iar voi sa aveti bebici mici, nopti nedormite si freze ciufulite de mami ...si sa-mi spuneti nu stii in ce te bagi!!!!!!
qiao dansuri, tare eu sunt lemn la dans si muzica...dar ma pricep la cusut si ceva la bucatarit
miky spor la banci , pe mine ma tot amuza fata alora de la ghiseu cand le zic ca n-am alte credite si nici carduri...sper sa trec de program de data asta
laraX2
defapt va puuuuuup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

aristicule Gugu nu poate fi ignorat, se baga el singur in fata Acum ca s-a schimbat ora gasesc tot pasaretul dormin, numai ca individul nu are somn (probabil doarme precum motanul T toata ziua) asa ca oricat de incet m-as misca, daca ne simte hop si el. Sare de la mansarda, o ia la pas leganandu-se prin balcon (pe intuneric !), se opreste la "prietenul" lui (oglinda lui de pe balcon) si ii trage niste cantari, pe urma la fel de tacticos strabate tot pe intuneric bucataria si ma trezesc cu el in sufragerie unde isi viziteaza toti "prietenii" si le povesteste ce a vorbit cu cel de pe balcon. Aseara ne-am giugiulit - in continuare nu stie daca ma uraste sau ma iubeste asa ca ma si bate ma si pupa, a facut niste antrenamente de zbor si pe urma s-a oprit sub un scaun si dai si vuvuzeste pana m-a lasat neuronul si l-am trimis la culcare. Surprinzator, s-a executat fara prea multe fitze si cand a ajuns sotul acasa doar l-a salutat din pat.
V-am zis ? I-am luat craca Taiau vineri un copac pe langa birou si i-am luat o craca. Am vrut sa i-o pun la "mansarda", dar am "probat-o" intai pe dulapior si cum in w-e m-am ocupat intens de cei mici si el mi se tot incurca in picioare l-am trimis si sa mai faca niste fotosinteza pe dulapior - asa ca a gasit craca. A stat asa de mandru pe ea, precum acvila pe coltul ei de stanca, ca i-am lasat-o acolo. Acum caut alta craca si pt dormitor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

quio esti mortala !!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna seara fete

Ari

o seara frumoasa si linistita!sau nu

Mergi la inceput