Clubul "babelor" FIV-oase 67

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

velvet mie-mi place unul care se numeste "capsunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

eu sunt tot sontac-sontac, nici urma de rezultat la rmn, asa ca ma dau cu spor cu alifii ca sa pot sa ma misc "natural". dar am gasit remediul pt kg in plus + incheieturi fitzoase - sambata seara mi-am pus in cap sa ma duc sa dansez. o sa fie cam greu cu sotul care o sa aiba toata ziua f plina si o sa fie rupt, dar el poate sa ma priveasca de pe margine
Am vazut ca Clubul Salsa For You aniverseaza 4 ani pe 10 nov asa ca ... nu pot sa lipsesc. E drept ca in cel nou nu am fost, sper sa nu ma simt prea baba - am vazut poze numai cu tineret pe acolo. Eheee, mi-am adus aminte cum eram si eu ca o floare prin '95 cand am calcat prima data in Salsa You & Me (era in spate la mitropolie pe atunci). Ce vremuri, maica, ca vremuri. Ma duceam printre primii si plecam cand incepeau sa mature, toceam o pereche de pantofi pe noapte. Pe urma s-au mutat pe luterana - mai mult spatiu, etaj ... si scari pe care am reusit sa cad si sa imi scrantesc urat o glezna chiar de un 1 iunie, de am stat 3 sapt cu ea in ghips. Tot acolo m-am remomtat fizic si psihic dupa extrauterina, la 2 sapt de la operatie (clasica) eram in club, una din prietenele cu care am fost nu mai stia cum sa ma tina sa nu mai topai de frica ca imi pocneste operatia pe acolo Promisesem ca stau cuminte, numai sa ma duca, dar parca puteam ?!? Epopeea mea s-a terminat cand au schimbat iar locatia cu un subsol cam prost ventilat unde mi s-a facut rau din cauza fumului de tigara si a lipsei de aer.
Sper ca ati inteles, azi sunt nostalgica Ma simt iar de 30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

qiao subsolul neaerisit l-am prins si eu, dar imi placeeee. La fel cum imi place si nostalgia ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

aristicule
si pt mady uite idei de cluburi de dans: salsafactory sau manialiatina
elly spor la slabit ! ceea ce imi doresc si mie Tie iti doresc sa fie cat mai repede marti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Ari

Qiao,ce-mi place de tine ca iti traiesti viata in asa fel incat sa te si bucuri! eu nu am atatea posibiltati de distractie.daca stau bine si ma gandesc,n-am niciuna....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

velvet doar ce ziceam ca sunt nostalgii. in ultimii ani nici macar intr-un concediu decent nu am mai fost, daramite sa mergem la distractii sau sa ma dedic vreunui hobby. acum vreu sa schimb putin ritmul ca imi dau seama ca ma babesc si mental, nu numai fizic daca o tin tot asa Perioada mea de "glorie" a fost pe la de 30 de ani, dupa ce am terminat facultatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Qiao - si eu am 31 ani si-i perioada mea de glorie la doctori ....
De nu ma caut peste tot ....

M-am maritat de la 24 ani .. si de atunci ma duc la orice doctor pot ...
Ca poate m'oi gravidi si eu ...

Cred ca pe la 40 ani .. o sa ma apuce si pe mine clubareala ...
Nu pot spune ca duc lipsa de distractie ... pt ca si acum ne mai distram ... la cate-o petrecere ... caci prin cluburi nu ne mai primesc .. suntem batrani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Qiao,ma refeream si la gatit...imi place de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ce de activitati fete dragi : gatit, dans,slabit, colonoscopii..... plina toamna asta
Elly sa nu iti fie frica de colonoscopie, trece repede si e f eficienta in diagnosticare . Succes cu slabitul; eu as recomanda si sport pe linga regim, face minuni sa stii
Aristica sa imi spui cum iti iese ciorba
Amaradia mult, mult noroc, sa vii cu vesti bune
Micky = La multi ani cu intarziere draga mea, sa fie un an norocos plin de vesti bune
Qiao, Gaby, Nanne, Anaasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Aristicule ce imi place de tine,dar ti-am mai spus .E buna ```capsunica`` creste endometrul
Ady ce fac fetitele,cate saptamani ai,daca nu e secret?

eu de ieri ma gandesc tot la ciorbita de ciuperci ,mor de pofta,oi fi gravda si nu stiu

fetelor va pup pe toate si in special pe Sami,vad ca nu mai vrea sa ne zica nimik

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput