Buburuze de mart-apr2013(8)!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Aaaa...am admirat burticile,sunteti niste mamici tare sexi cu burtici superbe


Cosmi 15+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

Buna seara fetelor,
v-am admirat burticile pe picasa ...piscotel, baby kiss, emilia, cos minutza...pai mi-au dat lacrimile cand v-am vazut burticile...ma emotionez asa tare...am momente cand nu-mi vine sa cred ca sunt insarcinata, mai ales dimineata cand ma trezesc, pun mana pe burta sa vad ca-i acolo
Data nasterii la mine este 15.03.1978...deci babutza...34 de ani , dar ma simt tanara de parca as avea 25 de ani...Anyway, age is just a number...imi doresc copii de ani de zile , dar la mine nu au vrut sa vina decat cu tratamente si dupa o lunga asteptare...Piscotel , eu voi avea 2 baieti ..dar peste un an dupa ce nasc ma pun pe treaba iar ca vreau si eu o Piscot blonda ca a ta...mi-am dorit mereu sa am 3 copii
Pup toate fetele si multumesc pentru toate informatiile pretioase...pompa de san...crema etc.

17+ gemeni
Clexane 0,4 , Aspenter, Lutinus, Femibion 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Eva dute tu... chiar si pari de 25,sa sti ca te-am admirat,imi placi la nebunie in prima poza,esti super sexi si cochetaSi-mi mai place si parul tau lung si blondSunteti cateva nascute in 15 martieVa fi mare bairam
Ei lasati mai fetelor varsta,important e sa fim sanatoase impreuna cu bebelusi nostri

Cosmi 15+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA_1521 spune:

Da cosminutza,
ma gandeam ca am DPN 30.03.2013 si dr. mea mi-a spus ca nasterea va fi cu 2 sapt. mai devreme...deci 15 martie...sa vezi atunci petrecere.....oricum voi face cezariana banuiesc..cu "trombifilia" mea si cu gemenasii clar voi ajunge acolo...n-am discutat inca cu dr. despre nastere...
sa fim noi toate sanatoase si bebeii ca fel, ca varsta nu mai conteaza
cosminutza

17+ gemeni
Clexane 0,4 , Aspenter, Lutinus, Femibion 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

O sa primesti cele mai frumoase si pretioase cadouri de ziua ta

Cosmi 15+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Buna seara fetele
Am venit si noi de la control, am colul putin scurtat dar restul este bine. Am vazut si gargarita si este in parametrii, abia astept 4d in noiembrie.

Promit ca o sa citesc tot din urma ,ca saptamana asta a fost tare proasta...iar sunt racita..rau

de Robert Andrei(18.05.2009) si 17+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Irinuka , Eva suntem 3 sarbatorite pe 15 martie
Fetele , v-am admirat pozele cu burticile, sunteti superbe,poate o sa reusesc si eu sa pun o poza cu burtoiul zilele astea

Va pup.. Noapte buna

de Robert Andrei(18.05.2009) si 17+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Mara ma bucur de vestile bune.

Cosmi 15+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Buna
Vreau si eu parola de la albumele foto.
Daca doriti putem face un grup inchis pe fb.....sunt mai usor de urmarit subiectele acolo.

Roxy, mamica fericita de Diana (20.04.10) si cu 17+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Rossane ai PM.Pe mine nu m-ar deranja sa avem grp pe FB.Sa vedem ce zic si restul fetelor!

Cosmi 15+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput