Burtici de mai-iunie 2013 (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

A zis cineva "insomnii"? Ca de o saptamana ma bantuie. Adorm seara cam pe cand se culca gainile si ma trezesc cu noaptea in cap , la 5-6. Iaca, exact ca acum cand va scriu.
Deci pentru moment noi suntem piticii odiseei. Bebeii vostri se fac simtiti si noi abia saptamana viitoare ne vedem la eco. Eh, lasa ca ne facem noi mari.

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

fetelor, azi am inceput o noua zi...plina de greata.Aseara am cazut franta in pat...la 21.30 dormeam deja. Saracul sotul meu....zice k imi simte lipsa .



mrenescu - nu-ti dori sa ai greturi. e oribil. cel mai important e sa stai linistita, sa nu fii stresata.-asta e valabil si pt cele care sunt trecute de 30 de ani si le e frica de anumite riscuri. Dumnezeu are grija de noi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

mcoca vreau si eu pe listutza
UM 02.09.2012
DNP 09.06.2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Crina, De_ea sunteti pe listuta.



Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duduta190578 spune:

Of,nici eu nu am putut sa dorm,pe la ora 4 am fost la baie,dupa care m-am tot foit dar nu a mai fost un somn linistit.
Azi vad ca beau cafeaua fara greturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

eu nici cafea nu mai pot sa beau.oricum renuntam la ea.....dar macar de pofta..o guritza! nici mirosul nu il suport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Neatza.

Si noi noapte agitata, Andreea are ceva, poate niste dinti care mai trebuie sa iasa, si am dormit super rau, cu o mie de treziri. Noroc ca e soata acasa, si am dormit pana la 9 de dimineatza.

Fetele, eu am niste dureri asa ca niste intepaturi pe la burtica stanga dreapta cumva, mai ales cand dorm si ma intorc de pe o parte pe alta. Ca niste scurte dureri ascutite. Or fi tendoane in expansiune? A da, si seara ma cam doare burtica jos asa :(. De astea nu am avut.

Bravo, Simcri de vesti frumoase!

Bine ai venit De_ea¡ de data asta facem odiseea

Oana, bebelina Andreea (18.02.2011) & samburel 11 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

buna fetelor
ca tot vorbeati de paranoia saptamana trecuta visam seara de seara numai ecografii bebei si tot asa saptamana asta am fost mai linistita am incercat sa nu mai citesc tot felul ce chestii pe internet ca sa nu ma mai gandesc la nimic rau si ma gandesc ca o sa fie bine si bebe o sa creasca. maine merg la eco si sper sa se vada vezicuta ca asa a zis saptamana trecuta daca am inteles eu bine ca cu limba e cam greu. de simtome am sanii un pic durersi dar gurguile foarte sensibile si greturi am cand imi este foame dupa ce mananc imi trece dar cupmea este ca imi este foame cam des.
va pup sa aveti o zi buna

*****************
In dragoste, ca si in vis nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Neatza dragelor! Bine ati venit :) ce dragut s-a marit grupul :)

12+

Mergi la inceput