Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(16)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Ana asteptam degustarea

Eu dau niste cozonac si cola

Da suntem acasa de miercuri, azi am scos si branula suntem bine..numai tusim, numai avem muci...mai luam si maine siropel de tuse si inca 2 zile mancare fara sare...recomand fetelor din cta isis merita!

O seara buna! Ma bag la dansez pt tine! Va pup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

A iesit f bun cheesecake-ul putin moale crema dar delicioasa Va invit pe toate! Noapte buna!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!!
La multi ani Kendra!!! sa cresti mare ,sanatoasa si frumoasa!

Haideti fetele,mai am jumatate de cheesecake!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

Buna dimineata!!
La multi ani Kendra!!! sa cresti mare ,sanatoasa si frumoasa!

Haideti fetele,mai am jumatate de cheesecake!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Arunca la Tulcea!!!
Vrea cineva o ora de energie in plus? va dau eu de la Vlad, ca e treaz de la ora 6, eu pic de somn...
M-am apucat de mancare, am bagat vinete la copt, vreau sa fac si briose (dupa ce gasesc o reteta ok).
Noi inca mai tusim, dar e doar din cauza mucisorilor, si pana scapam de ei, va mai dura putin cica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna.

ana, vreau si eu o bucatica :D
pianna, multumesc. Eu abia astept sa-l tin in brate pe bb2 si sa vad cum reactioneaza M.

Multa sanatate copilasilor bolnavi!

Pe mine ma supara o masea si ma rog sa-mi treaca pt ca stomatologul nu prea are ce sa-mi faca acum :((

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 8s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

DOINA..............here it is! have some cake!!!poate iti trece maseaua. Of,stiu cum e,am umblat pe la stomatologie cu burta mare .Sper sa-ti treaca

MARI am facut sedinta foto azi,cred ca poza asta e cea mai reusita .........pt poster!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Cafeaua e gata (de la ora 6 jumate) asa ca va astept.
Azi este ziua de nastere a baiatului mai mic al nasei, asa ca suntem invitati la petrecere.
Pe mine ma cam supara gatul, nu mai scapam de ,,viroze''...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
Mari, asa am gandit si eu astazi ... nu mai scapam de viroze Aseara copilul era caldut, s-a culcat la ora 8, s-a trezit la 5, a vomitat si acum doarme. Nici nu stiu ce are, ca l-am intrebat unde are buba si mi-a arata o buba din barba, unde s-a lovit zilele trecute. Astept sa se trezeasca sa vad care-i mai este starea
Pianna, imi pare rau ca ati ajuns la spital Acum sunteti bine?
Ana, mi-a placut cum arata prajitura, poate ai timp de o reteta. Am vazut si fetita zambareata, vad ca-i place la poze
Doina, cum mai esti cu maseaua si cu starea de greata? "babele" spun ca daca ai o sarcina diferita de prima, copilul va fi de sex opus
Andreea,voi cum sunteti cu viroza?

sanatate la bolnaviori si duminica placuta

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Mari mltumim de cafea!
Camisv suntem bine numai avem nici urma de raceala...am scapat de laringita...sper ca si voi sunteti bine?
Ana arata f bine prajitura
Doina la ce medic ginecolog esti?

Va doresc o duminica frumoasa!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput