Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

nicopic nu sotul meu ci tatal meu...

Elenys si-a mai revenit din nervi...ce-i drept mai are momente de incapatanare dar nu foarte multe..prinsese multe figuri cat am stat la tara cu socrii mei fiindca era alintata...eu degeaba exlicam ca ea stia ca socrii mei ii faceau toate poftele...dar am redresat-o......

Am gatit ciorbita cu afmatura si felul 2 mazare cu pui si costita afumatavreau sa fac si niste clatite diseara si gata:)...placinta de mere i-a trimis mama si de branza cu praz socrela

Va pup ...diseara incepe danzez pt tine...



https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani celor ce poarta numele Dumitru!!
La multi ani pt tatal tau Andreea!
La multi ani Rebeca si Matei!! sa cresteti mari si sanatosi!

Mari....... ti-am mai zis,eu nu as rezista sa lucrez acolo



Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Multumim mult pentru urari!!! :*
Va servim cu o felie de tort cu Spiderman (preferatul lui Matei) si cu un pahar de sampanie pentru mamici.

La multi ani, Rebeca!

La multi ani, tata de Andreea!

Matei a primit un cadou deosebit - vestea ca va fi fratior : D

O seara buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! poftiti la

Wow,felicitari Doina! sarcina usoara!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
ofer si eu cappuccino pentru doritoare ... eu beau si cafea de la Ana, caci am avut o noapte cu multe treziri. I-a revenit raceala/viroza lui Tudor, cu dureri de gat si putina febra

Felicitari Doina, sa ai sarcina usoara si la termen, cu bebe sanatos

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

FELICITARI DOINA!!! ....SUPER CADOU

Multa sanatate Tudor!

O ZI BUNA FETELOR!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/SeptembrieOctombrie2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna seara.
Felicitari DOINA!!!
Si noi suntem in clubul cu viroze A reinceput tusea la Vlad, a vomat de doua ori in aceasta dupa amiaza...sper sa ii treaca repede. De luni merg cu el la un pediatru, de data asta fara trimiteri, ca atunci cand platesti consultatia isi fac treaba mai bine acesti medici din Romanica noastra, sper doar sa fie Vlad ok pana atunci, sa nu fim nevoiti sa ajungem iar la urgente...
Sedinta mea cu parintii de ieri a fost super ok, au venit cu niste idei super pentru activitati extrascolare/extracurriculare: karaoke, sah, pictura, teatru. Vor veni ei sa ma ajute mereu, sa lucram mai ,,organizat'' si eventual pe centre tematice. Despre disciplina in clasa, m-au sfatuit sa fiu mai dura cu copiii, sa mentin vocea serioasa si fata cat mai fara zambet pe ea, ca deja copiii au spus acasa ca ,,doamna se supara, dar ii trece repede, ne iarta''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna seara!

Multumesc mult pt urari

Eu sutn foarte, foarte obosita dupa 2 zile la rand cu petreceri pt copii

camisv, multa sanatate! Nu ai incercat sa-i dai nimic pt imunitate? Macar vitamina C
mariuk, multa sanatate lui Vladut!

Cum as putea sa-i fac lui M snitele de pui fara sa le prajesc? Stiu ca este o reteta la cuptor, o are cineva?

Noapte buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!
Doina www.cevabun.ro/snitel-de-pui-la-cuptor/" target="_blank">aici ai o reteta eu nu am incercat-o inca,sa ne spui daca iese bun
Edit: uite si aici un subiect despre snitele

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
Ana, am crezut ca numai eu sunt matinala, cu copil trezit de la 5 ora noua. Acum il iert ca-i mucios.
Mari, sanatate lui Vladut! vad ca noi am scapat doar cu dureri de gat si muci (dar gatul m-a durut si pe mine rau, asa ca i-am inteles starea lui Tudor). E bine ca ai parinti cooperanti si care iti inteleg problema.
Doina, pana acum n-am avut probleme, dar acum m-am avut cand sa-i dau ceva de imunitate, ca am trecut dintr-una in alta. Eu ii dau remedii homeopate, diluate in apa! Poti face snitele pe hartie de pergament putin unsa (sau pui ulei in compozitie). Eu am facut si chiftele la cuptor, acum asa fac si pentru noi.

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput