Ajutor pentru un baietel abuzat sexual!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Da' poate si-o ia in inchisoare de la ceilalti detinuti, daca se afla pentru ce a fost condamnat...

Nu poate, cu siguranta, Selene! E o lege nescrisa pentru violatorii de copii. O lege care nu iarta.

nikole

DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Si eu am vazut candva un reportaj la tv. Si spuneau acolo (nu mai retin daca reporterul sau vreun detinut) ca majoritatea detinutilor au copii acasa, prin urmare fac si ei ce pot de acolo ca sa ii protejeze... ceva asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asa si? Care este ideea?

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Asa si? Care este ideea?


Ideea este ca ma ajuta sa ii confirm banuielile Selenei.

Off-topic: Stiu ca ti-a spus si eumada, dar si eu am aceeasi senzatie...
Marius, postarile tale, modul de exprimare...nu sunt...cum sa ma exprim...nu mai pari tu, parca esti altcineva, mult mai dur, rece, ironic. Si asta de cand cu atacul de pe forum.


DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Nu stiam ca si voi stiti de legea nescrisa, de aia m-am ferit sa afirm sus si tare ca asa e...

Si mie mi se pare ca de numele lui marius se foloseste altcineva. O persoana de sex feminin, din punctul meu de vedere. Postarile difera ca stil, ca incarcatura transmisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

deci sa inteleg ca nu mai putem face nicio remarca ce nu corespunde unui tipar predefinit: scopul, relevanta pentru topic si valoarea informationala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Glicina spune:

Citat:
citat din mesajul lui anuscha2009

Eu as putea sa sun si la SPAS si la DGASPC dar in ce calitate?

ANNA

De Om. Scuze, nu stiu de ce am avut impresia ca am citit la un subiect mai vechi cum ca esti asistent social, poate ma insel. Ideea e ca in acest caz, daca suni, discursul tau va avea cu siguranta mai mare impact decat al nostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Da, sunt asistent social, pot sa sun sigur, dar discursul meu trebuie sa contina un mesaj ,,ferm'' pentru ca in cazul de fata nu am calitate, deoarece nu pot sa implic organizatia in care lucrez.

Daca ne hotaram sun cu placere.

Mergi la inceput