Retete pt copii reinventate de bucatarul Unisol

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenica13 spune:

brava Anastasia, o sa-ti foloseasca din plin mixerul,nu stii cand cel vechi te lasa in pana .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenica13

brava , o sa-ti foloseasca din plin mixerul,nu stii cand cel vechi te lasa in pana .

Pai ma cam lasa deja :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Voturile au fost numarate iar castigatorii sunt:

1: rabarascu
2: naskwik
3: isabm

Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale cat mai curand posibil: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/adresa mail si user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates


Am trimis pe mailul pe care l-ati lasat mai sus datele de contact si sper sa fie ok si sa ajunga cu bine, pentru ca am trimis si aici un mesaj privat si uite ce-mi scrie !
Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private
Va rog frumos sa confirmati daca ati primit sau nu mailul meu pe forum sau la adresa mea de mail, multumesc anticipat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

naskwik - inca nu am primit datele ... mai trimite-le odata te rog, tot la andraf@desprecopii.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

naskwik - inca nu am primit datele ... mai trimite-le odata te rog, tot la andraf@desprecopii.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Buna dimineata, acum am trimis si pe PM si la adresa de mail inca o data, sper ca de data aceasta sa fi ajuns


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

OK - le-am primit acum

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rabarascu spune:

Am trimis datele pe mail.
Multumesc pentru premiu si felicitari si celorlalte castigatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabm spune:

buna datele mele au ajuns pe mail? le-am trimis de ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

au ajuns isabm

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_k spune:

Felicitarii castigatoarelor!!
Era bine daca puneati si link sa vedem si noi retetele castigatoare.

Premiile au fost foarte frumoase si oricine si le-ar fi dorit, dar totusi cu tot respectul a fost un concurs foarte prost organizat. Pacat ca un site si un forum cu asa multi membri poate accepta sa se compromita cu un astfel de regulament.
Retetele furate trebuiau sterse imediat, nu sa umple paginile debeaba.
O reteta fara poza nu are nici un farmec, eu una nu le citesc.
Sistemul de votare nu corect.Cei care s-au inscris in ultimele zile au fost in dezavantaj fata de cei inscrisi in primele zile.

Astept reinterpretarea retetelor, unde vor fi publicate?

Mergi la inceput