Cine are jocul "My life" ???

Cine are jocul "My life" ??? | Autor: szivarvany

Link direct la acest mesaj

I-a cumparat cineva copilei acest joc ?

Este scump (anul asta il vad in magazinele online la 250 de lei) si a aparut in locul altor jocuri pe lista de dorinte. In comparatie cu cele sterse e mult mai ieftin, dar tot scump este.

Il aveti acasa, se joaca cu el ???

____________________________________________________

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_____________________________________________________

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

nu-l avem, dar nu pare deloc sa merite banii.

pentru ca am vazut si celalalt subiect al tau, in care intrebai de console de jocuri: cred ca cel mai potrivit ar fi sa-i iei o tableta cu Android. pe ea poti pune o gramada de jocuri (destule si gratuite) in mod flexibil, ca tot se schimba ideile si moda de la o saptamana la alta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Are laptop, nu-i tre` tableta, merge la 4 activitati, nu-i trebe x-box, asa ca a venit cu noua lista:
-jocul my life
-coada de sirena :D
-papusa Nefera de Nile



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Da, pentru tableta sunt zeci de jocuri din astea cu imbracat, magazine, avut grija de un animal, torturi, pizza, o gramada.

Problema e ca jucatul pe un joc electronic sau pe tableta e static si da dependenta, dar bineinteles poti sa-i limitezi timpul.

Nu recomand iPad, mai bine o tableta cu Android daca vrei sa o folosesti si la browsat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

nu e acelasi lucru laptop cu tableta: o poate lua pe-afara cand se joaca cu prietenele, plus ca pentru ei e ff atractiv touch-screenul .

ar mai fi varianta PSP (playStation portabil).

my life are un unic joc, in maxim 1 zi se plictiseste de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da fix afara ar merge cu jocul :-))) Nouei, afara se alearga si se zbenguie si se joaca cu mingile cu leduri, inca suntem la varsta asta; iar eu nu sunt de acord cu caratul lucrurilor afara cu care nu se pot juca toti, iar daca tot suntem afara, sa nu facem ce putem face in casa. Parere personala, .

Am sa ma uit de playstation portabil, parca era o varianta Barbie pt fete ... daca bine tin minte... merci de pont



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ce varsta are fata? A mea e clasa a V-a si de printr-a patra s-au demodat rau de tot la ea in clasa Barbie si printesele Disney, acum ii e rusine sa aiba asa ceva pe tricou/ penar/ orice dupa ce acum 2-3 ani era ahtiata. .

Succes la cumparaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Fetita nasei mele (8 ani acum) a primit de cCraciun acest joc. Ea nu s-a putut juca singura deoarece toate sarcinile si indicatiile sunt in engleza iar fetita nu stie deloc. Parerea mea (dupa ce am ajutat-o cu traducerea) este ca nu merita banii si te saturi repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Are 8 ani clasa a II-a :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput