Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Mai si inca ceva copii vostri dorm la amiaz, ca a mea de 3 zile nu mai vrea sa doarma la amiaz, azi u a dormit si nici nu cred ca adoarme pana la 10!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Mary al meu acelasi program de nani are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Numai a mea nu vrea si asa mie ciuda ca mai faceam si eu ceva treaba dar asa, stau dupa fundul ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Cine mai este pe aici...eu ma plicti......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, perfuzia aia de cafea o mai ai? S- atrezit azi noapte la 4 Andra urland si zicea ceva ane.... ce o fi visat nu stiu era in picioare, am luat-o in brate nici in pat cu noi nu vroia la inceput....a adormit intr-un final, dar tot cu plansete si maraieli....sunt varza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor

haideti la cafeluta fierbinte si ceai fierbinte ca tare frig este...brrr merg sa-mi fac imediat un ceai adevarat de tei. din teiul cules de noi

miki sa porti sanatoasa blugii mie mi-e cam friga sa comand de pe net. comand orice apropae dar nu pantaloni ca am niste fixuri, sa stea super mmm...cred ca a iesit super painica

ailed ce de bunataturi faci si tu cand ai timp? sau mai bine zis, ai mereu cheful la tine?
hai si bea cafea ca am facut muuulta

curentul exista, cum sa nu existe....cand las geam si usa deschise, bate si vantul imediat se simte...ochii imi lacrimeaza, se simte si la urechi. alte natii nu stiu de ce ii doare una si alta, nu cunosc termenul, aia este. sau ei au alt termen
asa ca nu va bazati pe faptul ca nu exista asa ceva si sa lasati copiii in curent.... acum na, cum crede fiecare.

madutza pai o sa ai spor... daca a venit si mama la tine pe mine ma ajuta tare mult cand sta cu Anastasia, este cel mai important pentru a putea sa fac cate ceva

mary incearca si pune-i caciulita fortat ca este foarte frig. cel putin la noi este ca iarna dimineata. multa sanatate

merg sa pregatesc micul dejun.
am tot uitat sa va intreb ...nuci putem da la copii, nu? ca eu i-am dat de cateva ori buburuzei, am cules o groaza. si ii plac tare mult la inceput i-am dat putin si n-a avut nimic asa ca acum ii dau mai multe.

toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, chiar am chef sa fac de papa...
mary, insista cu somnicul la pranz, oboseste-o bine dimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Buna dimi

Roxy, eu ii dau de foarte mult timo nuci. Si alune i am dat si seminte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Se vede ca sunt adormita...roxy eu ii dau nuca Andrei chiar ii place si o cere, dar o supraveghez atent, si ta-su ii da seminte de dovleac...vine cu punga la el si ii zice...dei, dei....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Roxy la copilasi le face buni dimineata ceai de tei cu soc si menta uneori...iese un deliciu...

Mergi la inceput