Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (22)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Helou helou

uff mi-am inceput saptama super...stresulici s-a trezit de la 7.20..nici nu raSUCIsem cheia in usa dupa ta su si sora sa si o aud cum bazaia..am fugit sa-i bag repede tzitzi ,crezand ca nu si-o gasea si sa-mi salvez si eu 1-2h de liniste..da de unde bazaia cu ea in gura...si acum m-a vazut hpo a vrut jos din patut....am stat cat am sta inchise-n camera dar a inceput sa protesteze si i-am deschis usa..glont s-a dus in baie si dai control in dulap..mi-a sters pe jost cu toate protejslipurile....am coborat ..a devastat si parterul....pe la 11 fara ,hai la o plimbare..pai pana am imbracat-o ca nu statea..s-a facut 11 si ceva..am iesit si nici nu mergem 2 strazi departare ,ca ea era cu o bucata de polistiren si tot pigulea la ea....si mergea ca melcul...eu sa o indem sa ma urmeze eram in fata si ii tot faceam pa...mami merge la magazin....hop tzajneste fimea si tzup intr-o balta...balta care era departe de ea..era chiar intr-o curte si nici ca ma asteptam ca ea sa intre acolo...ca erau si niste oamneni care faceau parca un cadastru..sa mor de cida..si apoi circ..era uda pana aproape de genunchi ..nu vroia nici in brate ,nici sa o tin de mana ,ca asa as fi tras-o mai repede dupa mine....ea mergea in doru' leni si ciupea din polistirenul ala....vai de ciuf imi venea sa o aduc acasa....acasa fix pe scaunul de la calculator..asa am vazut ca uiteasem fb-ul deschis....apoi iar circ..am luat-o de-o aripa si directia patut..doarme..nici pranzul nu l-a servit....eu sunt fara chef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Yasmi sa porti cu placere jeansii si sa iti gasesti si restul ..tot pe sufletul tau....nu stiu de ce am avut impresia ca sambata seara ai fost la party..duminica tot am dat tarcoale si tu nu apareai..mi-am zis..o ce doarme yasmi..au doborat-o majorii aia
felicirari si Iasminutzei pt primul dintzuc!!!!..he he e fata mare..si vezi sa fii o zana generoasa ca si pe urmatorii sa-i scoata cu placere

a, si ma intrebai de la ce varsta sa ne acoperim..eu nu stiu..filmul a fost ff interesant..cu exemple..ca tot zicea MIki ca ea oricum se poarta mai putin golasa...Miki , tie asa iti place ,dar in documentar sa fi vazut babe cu fuste scurte rockerite...adica niste exemple de toate varstele dar cazute in extrema cealalta..si tipa explica cum ar trebui sa se imbrace .....si in general sa ne imbracam de la o anumit varrsta
si uite ca m-am gandit la documentarul asta si mi-am amintit o faza.acum vre-o 2 sambete dau pe euforia parca si adorm cu tv ul deschis..cand ma trezesc buimaca vad ecranul plin de piele scifalcita...erau 3 babe dezbracate complet..60,70,80 ani..ma dezmeticesc si cand colo era o emisiune despre educatia sexuala....si tipa aceea mersese intr-un liceu din londra si le arata tinerilor cum evoluam..mai exact organele genitale..apoi a arata si mosi..3 mosi....o pai am fos si eu asa curioasa....bieti de ei..lu unu nici ca mai i se vedea...am facut asa misto de barvata miu dimineata..da de babe nu am pomenit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Irina sa-ti traiasa sotul..sa fiti fericiti !!!!
ce smechera ti l-ai luat tinerel....pai nu-l mai certa si tu...e si el mic si nu intelege...dupa 30 de ani sa ai pretentii din astea

Alehiam am dat accept....musai sa pun o poza cu fetele ca asa cu numele meu de baietel cine sa ma accepte..ha ha..dar nah daca astea sunt ''initialele ''mele
ai si tu dreptate cu caciulile astea..dar a mea nici gluga nu o vrea..sila noi aici e si cu 1-2maxin 4 grade mai putin ca in oras ..plus ca se simte si vantul....
ma gandeam sa-i iau si putin din par ,dar imi e frica sa nu faca circ pe la coafor...ca nici pe mine nu ma accepta cu mainile in parul ei..sta ca un leu cu parul

Yvi o fi citit tu in cartile alea ca e bine sa-i lasam sa faca ce vor..dar pe mine ma cam nervozeaza fitele astea ale ei..a devenit vesnic mofturoasa,sa faca numai ce si cum vrea ea...hm.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

o do do manca-l-ar mama de cretzuliu s-a dus la gradi
mai mami daca la baiat i-a placut si nu a plans ,ar trebui sa te bucuri nu sa ...sa cand s-o insura cu o fata si s-o muta in romania , nu acum..uite un sa iti treaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Somleac Ma bucur ca te-ai simtit bine la biserica .Te inteleg cand spui ca nu poti impartasi acea traire cu noi...bine invoci si scrisul..insa si eu sunt la fel..nu prea pot pov ce simt cand sunt in biserica....de cele mai multe ori cum pasesc incep sa plang/lacrimez...nu mi-am putut explica asta niciodata..am un gol imens si suflet si un regret ceva ce nu pot descrie..

draga de Ilinca..pai trebuia sa va gasiti si voi seful


mai ca mi-am adus aminte..miercuri trebuie sa scoatem motatele pentru Lidia
Lidia iti doresc sa iasa asa cum vrei tu miercuri..sa nasti usor..bebe sa fie bine si sa veniti repede la Diana....nici nu mi-a venit sa cred cand am citit..parca a trecut mai repede ca la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Deea pooop..... Acu' m am trezit si am visat ca m ai sunat tu sa ne vdm sambata si eu te intrebam daca nu ai gresit nr :) iar tu...nuuu ajung sambata pe la tm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

intru repede sa vad ce faceti si merg sa pun o fripturica de porc la facut. n-am mai avut timp sa intru ca tot plecati am fost.
ieri am fost de-am sarbatorit-o pe matusa-mea 3 in 1, zi de nume, de nastere si de nunta iar am bagat sub nas fripturica de iepuras si multe praji foarteee bune

ally a venit si ziua cea mare...sa mearga Edy la gradi. dragutul, el imediat s-a dus la copii, asta este bine, inseamna ca s-a simtit bine din prima. abia astept sa ne povestesti cum l-ai luat de la gradi

catank este o dulceata Ioana ce imi place pelerina aceea. ce daca este mai mare, o sa creasca ea, lasa. este buna asa. si caciulita este super, mi-a placut tare mult, tine bine si urechile si gatutul...

am comentat pozele cu faianta, nu mai scriu si aici prea multe oricum, albastru nu mi-a placut si nici negru. exact cum zice si ina, astea inchise mereu au dat senzatia de jeg, frig si umezeala....mereu cand am mers la cineva si am vazut asa nu mi-a placut deloc. acum vedeti si voi, gusturile difera...

bb_yasmi ce blugi ti-ai luat? n-am citit nimic din urma poate imi fac timp mai tarziu.

lidia nasti miercuri? sa dea Dumnezeu sa fie totul bine, sa fiti bine amandoi. abia astept sa ne dai vestea cea mare

trebuie sa mai citesc ca nu mai stiu ce-ati scris intai merg sa pun friptura.

toate fetele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare fetele

am trecut sa vad ce mai faceti

yasmi pana la urma jeansii sunt cum i-ai vrut tu?
baga o poza cu ei
si nu o operezi pe yasmina de polipi?
ce zice orl-istul ?
tu cu ce o tratezi in mod normal?

noi am mers azi la gradi si erau doar 6 copii din 17
ceilalti toti acasa cu tuse
offfffffffffffff
iar baiatul doamnei educatoare ia deja cedax






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

irinuca sa iti traiasca sotul
esti tanara
pe cand al doilea bebe?

ally asa am fost eu cu antonia
desi ea e mare
si tot asa s-a dus direct la copii
dar eu eram varza
da te vei obisnui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, roxy nu am gasit ce am vrut eu (blugi) dar sunt ok si astia! o sa pun o poza cand ma voi imbraca.
cami, nu, nu am de gaND sa o operez prea curand. nu o tratez cu nimic. maine vom merge din nou la dr sa vedem ce este cu tusea. i am dat 5-6 zile prospan si vesnicele ceaiuri de tei cu lamaie si lamaie cu miere... vad ce ne-a cam prins pe toti (inafara de tati) raceala.

strumf cum este piscoata???

Mergi la inceput