Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha draga la multi ani, sa ai parte de tot ceea ce iti doresti. Ma ierti dar eu aici pierd cursul la toate sarbatorile...
La multi ani si celor care au pe acasa alti Mihai si alti Gavrili.

Fori ma bucur ca merge bine cursul. Tu esti poate unul din foarte putinii care se duc acolo sa invete ceva ca sa si aplice. Unii se duc si stau doar ca valizele...

Eu am avut de dimineata de la 10 o prezentare - de asta m-am prezentat intarziat.
Acum din nou la munca mea de zi cu zi si sunt tare fericita ca se incheie saptamana asta.

Va pupic si sa aveti un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Cum a fost weekendul vostru?

Al meu a fost foarte bun: am terminat 90% din cumparaturile de Craciun ceea ce este super.

Am fost la o scurta plimbare pentru ca vremea a fost rece dar macar nu a plouat.

Cam asta am facut eu. Acum inapoi la lucru si dai si lupata.

Pupici si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca nimeni pe aici.

Eu sunt tare trista ca proful meu de la Buucuresti a murit...A venit fulgerator...Eu am fost ultimul lui doctor si culmea a murit exact de la ceea ce am studiat eu. Poate credeti deplasata afectiunea dar il cunosteam de 15 ani, am vazut cum un om in urma unui accident se poate schimba...Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca...

In rest eu acelasi program.

Va pupic si so zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Helllllooooooo!!!!! Anybody there?

Bre unde v-ati ascuns ca acus ma supar si nu mai scriu si va las de rusine pe pagina 3 LOL.

Hai ma fetelor la un ceai, la o cafea, la un pahar de vorba daca este in fapt de seara.

Eu sunt mai bine.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Eu aceeasi nebunie: la servici s-a descarcat o caruta de probleme dar dau voios la lopata ca poate o sa vad si fundul sacului. Nu se arata la orizont dar speranta moare ultima.

Cam asta pe ziua de azi.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Am o saptamana ingrozitoare....asa vor fi si urmatoarele 2...deci, timp liber, mai putin.....de fapt, deloc.Saracul Edi sta mai mult cu bunicile, decat cu mine....

In alta ordine de idei, Edi e racit rau...eu la un pas de a ceda fizic...sper sa revin cu o alta atitudine si stare generala.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata ... dar vad ca nu e prea roza. Flori sanatate multa frumosului Edi....Sper sa fie bine in curand si tu sa ai timp sa te bucuri un pic de el si sa te si odihnesti. Poate ar trebui sa-ti iei cateva zile libere. Poti? Nu stiu cum este in invatamantul primar. la noi mai gasesti pe cate cineva sa-ti tina locul.

Eu aseara am fost boxercising si a fost super. Am descoperit ceva nou care imi place la nebunie.

Va doresc un weekend cu sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Cum stati Flori cu sanatate? Sper ca sunteti mai bine si ca tu te-ai odihnit.

Miha nu ne mai zici nimic de pe plaiuri americane?

Getik pe unde ai disparut mama fara urma?

Eu sunt bine. Sambata am avut un party pentru ca am aranjat bradul de Craciun. In aceeasi zi au pus si cei de la consiliul local luminitele si bradul.
Azi am avut o gramada de chestii de rezolvat, afara este o vreme de cacao rau de tot - ploua.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Deja bradutul? Super, Cristina!

Eu sunt in concediu medical...deci nu sunt bine.
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare,

N-am disparut...doar ca-s ocupata...aseara am avut musafiri multi la masa, a inceput si sapt cu Ziua Recunostintei si maine al meu isi face niste investigatii sa vada ce pb are la stomac...mi-e groaza de ziua de maine...

Multam fain de urari...dar nu am mai apucat sa intru!

Va pup si sper sa aveti o saptamana super! Cristina stay dry!

Mergi la inceput