Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Sarut mana pentru felicitari Flori! Ce mai face Edi?

La mine azi a fost o zi tare aglomerata dar este weekend si abia astept sa nu am nimic de facut din motive ca nu am laptop LOL. Pe tablet nu pot sa scriu.

Pupici fetelor si un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Azi dau de baut! Fac 29 de primaveri.

O zi la fel de frumoasa ca si a mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

La multi ani Flori! Sa ne traiesti, sa ai parte de sanatate, bucurii si tot ceea ce iti doresti tu.

Eu nu am nimic spectaculos de raportat. A fost un weekend linistit. Am fost la cinema cu prieteni si apoi la un pahar de Mijito la mine, curatenie, mancare si cam atata.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Daca e de baut hop si eu!

La multi ani Flori! Si nasa mea de botez e nascuta tot in 15 aprilie!...E mare clubul berbecilor! :)

Cris felicitari pentru cetatenie!

Eu sunt catranita cu atentatele astea :(
Maine Cri o sa mearga in field trip si stau ca pe ace...Nu m-am oferit nici ca voluntar ca ar fi trebuit sa ma duc cu masina mea...si numai de condus prin Seattle nu-mi arde!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,


Nu este prea buna RIP pentru cei care nu au facut nici un rau nimanui si au fost ucisi de minti bolnave...

Miha te inteleg iubita dar asta si vor - sa bage frica in noi si sa ne izolam. Daca te face sa te simti mai bine anuleaza prezenta lui Cri la eveniment si tine-l acasa iubita macar pentru o perioada.

Eu ce sa va zic: intoarsa cu toate ca am avut un inceput de zi frumos cu dus la sala, cu soare afara dar dupa ce am auzit de Boston m-a mai sunat si un imbecil de coleg ca el s-a hotarat sa-si ia liber cand maine are un deadline cu o firma si ca daca pot sa-i fac eu treaba cand eu am azi audit tpata ziua si el ar trebui sa stie de asta ...

In fine smile ca nu ai incotro.

Va pupic pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Multumesc pentru urari, fetelor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor asa mai pe la pranz dar ce sa facem daca s-a descaracat caruta cu treaba in capul meu...

Eu sunt bine - vreme de cacao - timp pentru nimic in afara de munca.

Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Ai fost barzaunit pe undeva, asa-i, Cristina?

Eu sunt fericita sa va anunt ca pe 2 iunie plec spre Istanbul, pentru o saptamana. Am obtinut o bursa pentru un curs.

O duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Felicitari Flori. Ma bucur tare mult pentru tine. Bucura-te la maxim de ocazie. Merg si baietii tai cu tine?

Eu am fost plecata, am venit...Aceeasi viata nebuna, nebuna de tot. % zile pana-mi vine iubitii si parca nu mai am rabdare sa mai astept.

Va pupic pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Ma voi duce singura. Baietii sa-si vada de "job-ul" lor.

Cand vin ai tai, Cristina?

Mergi la inceput