Parcare.

Parcare. | Autor: Victoria_mami

Link direct la acest mesaj

Buna.
Am incercat sa vad continuarea de la 'durere, neputinta, dor', imi arata ca e la subforumul parcare, ca s-a mai scris la el, ca e deschis, dar imi spune ca nu am acces la acel forum. Cine are acces la "Parcare"? Sau sa intreb "De ce nu am acces la parcare?"

Multumesc ptr. lamuriri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Acest subiect a fost indisponibilizat.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Multumesc, Marius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Acest subiect a fost indisponibilizat.www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa



ce inseamna indisponibilizat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Nu e disponibil

Momentan. Dar nu e sters...

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Moderatorii au voie sa stearga mesajele userilor in mod discretionar? Si cand intreb asta ma refer la postarile normale, care nu contin jigniri sau obscenitati.
Scrisesem ceva la adresa unui mesaj al lui Marius si, ce sa vezi minune, a disparut postarea mea.
As putea afla de ce a fost stearsa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Coracora, in urma problemelor avute au disparut multe mesaje.
Gasesti explicatia in aceasta sectiune la "probleme hacking".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Mesajul coreicorei a fost postat si sters astazi,nu prea cred ca are de-a face cu hackerul!!!

Nici eu n-am intzeles de ce i-a fost stears apostarea,oricum si mie mi s-a parut extrem de pretentzioasa exprimareada' na...am mai invatzt ceva pe Dc ,ca un subiect poate deveni indisponibil!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Dana, nimic neobisnuit.
Evolutia unui subiect poate crea probleme si, pana la elucidarea lor, subiectul este trecut pe linie moarta.
N-am vazut postarea corei, nu stiu care-i treaba cu ea.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da Rufus,mi-e clar ca asta s-a intimplat!

Insa pina acum nu s-a venit niciodata cu explicatzia"subiect indisponibilizat"

Un subiect era inchis sau ma rog"sters"la cererea autorului!(am pus in paranteza stres ca noi muritorii de rind nu stim daca a fost sau nu sters si e neinteresant in definitiv pentru ca noi oricum nu-l mai vedem ).

ma rog,discutam si noi!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Despre forumul PARCARE

Acesta este un forum ascuns pe care il folosim in general cu doua scopuri:

1. Acolo mutam o serie de subiecte "delicate" pe care nu dorim sa le stergem direct si pe care le putem reactiva dupa o serie de verificari. Exemple:
- apare un user nou care denigreaza o persoana sau o institutie. Uneori lucrurile sunt cusute cu ata alba si atunci noi mutam subiectul la PARCARE ca sa facem niste verificari cu privire la credibilitatea mesajului. Daca verificarile ne arata ca este un mesaj bine intentionat al unui user care chiar a avut probleme cu persoana sau institutia respectiva il reactivam. Daca vedem ca este o "facatura" il stergem.

2. Tot la parcare pregatim uneori subiecte CONCURS care urmeaza sa le lansam.

Mergi la inceput