FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana1983 spune:

Pe mine m-au chemat in a 7 a zi de stimulare,iar punctia va fi in a 12-13 a zi...imi e greu cu naveta,dar voi ramane cateva zile in bucuresti ...cum te simti,marage? astept vesti de la prima ecografie sa-mi spui cati puiuti ai...va pup si noroc la toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Ileana, pana in ziua a saptea, faci in fiecare zi aceeasi doza de hormoni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Miercuri merg la clinica la primul eco!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Buna dimineata, fete dragi!

Ati disparut cu toate in ceata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana1983 spune:

Iar nu ai somn ,Marage?
Spune-mi ce simptome ai avut tu in timpul stimularii...ca eu as dormi continuu...ce dimensiune aveau foliculii tai in ziua a 7 a de stimulare si in cata zi ai facut tu punctia?
va pup pe toate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

buna fetele.
imi cer scuze ca am disparut atatea zile , dar am dat de un necaz.....
e totul bine cu mine si buburuza.
marage, abia astept ziua de maine sa ne dai vesti
sa dea domnul sa fie 2 sau 1 , cati or vrea Dumnezeu, sanatosi sa fie si sa mearga bine.
succes si iti tinem pumnii ileana. sa fie bine si la tine si sa fie cu ocgisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maricica79 spune:

am fost si eu ieri la dr. V la ecografie. totul merge bine, este ca la carte , are miscari active , inimioara bate, doamne ajuta. ii sunt asa de recunoscatoare acestui doctor ....ca mi-a dat sansa sa fiu mamica
va pup si va tin pumnii.
de celalalate fete ce mai stiti?
au inceput stimularile ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana1983 spune:

Ma bucur sa aud ca dr V#259;duva are atâtea reusite, am trimis o prietena la el zilele astea pt ca are multe cazuri rezolvate. Marage, asteptam mâine sa ne dai de veste ca ai 2 bebei sanatosi.
Multumesc de încurajari, Maricica79! SPer sa va dau si eu o veste buna in curând!
Ma bucur la fiecare reusita a voastr#259; si sper sa fiu si cât mai curând ca voi!
Va pup pe toate si sarcina usoara sa aveti si mult noroc tuturor! :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana1983 spune:

Ma bucur sa aud ca dr V#259;duva are atâtea reusite, am trimis o prietena la el zilele astea pt ca are multe cazuri rezolvate. Marage, asteptam mâine sa ne dai de veste ca ai 2 bebei sanatosi.
Multumesc de încurajari, Maricica79! SPer sa va dau si eu o veste buna in curând!
Ma bucur la fiecare reusita a voastr#259; si sper sa fiu si cât mai curând ca voi!
Va pup pe toate si sarcina usoara sa aveti si mult noroc tuturor! :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Mara,asteptam vesti de la tine...sa ne pove cum a fost prima intalnire cu bebe sau bebeii!
Bafta fetelor care sunt in focuri!

Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput