Fiv la Sibiu (40)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

clara sofiasa fii sanatoasa,mancacioasa,norocoasa sigur esti ca te-ai nascut din muuulta dragoste
Lorelei felicitari !!!!!multumim de urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Felicitari, draga mea Lorelei.
Ma bucur sincer pentru tine.
Sper sa mi se intample si mie cat de curand.
Sa fiti sanatoase amandoua si micuta sa va aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Lorelei, felicitari! Sa va traiasca sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!
Eu n-am prea stat in fata calculatorului si n-am mai reusit sa va scriu, vin acum cu vesti.
Astazi o sa fie Z8 de stimulare. Am inceput cu 225 Puregon+75 Menopur. La eco de ieri, dupa 6 zile de stimulare aveam vreo 8-9 foliculi in total de aprox 10-11 mm. Am adaugat la protocol inca o fiola de 75 de Menopur si Cterotide pentru inhibare. Maine merg iarasi la eco sa vad cum se prezinta foliculii.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

Carla suna bine,au crescut frumos foliculasii tai.Iti tin pumnii pe mai departe sa mearga totul bine,cel mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Ieri am fost iarasi la eco, foliculii erau de 14-15mm. Iau acelasi tratament inca doua zile apoi luni iarasi la eco. Speram ca pe miercuri-joi va fi punctia.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

carla ma bucur pentru tine, sa fie totul bine iar de Craciun sa ne dai o veste buna
maria bafta si tie si aceleasi urari de bine
desi nu am mai intrat de mult m-am gandit la voi
pentru proaspetele viitoare mamici felicitari din tot sufletul
lorelai sa fiti sanatoase si sa-ti urmam exemplul

eu nu am mai postat pt ca am avut probleme, contractii, asa ca de o luna sunt in concediu la pat
va pup pe toate, fara discriminare, si toate dorintele voastre sa se implineasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Multumim pentru gandurile frumoase!Va doresc sa vi se implineasca visul cat mai repede,iar gravidutele sa aiba sarcina usoara !

FIV 1,FET 1,FET 2 nereusite Polisano Sibiu,FIV 2 reusit Acibadem Istanbul
mami fericita de Clara Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

te asteptam acum sa ne spui cum este clara . daca e cuminte , daca manaca bine si daca doarme bine . tu cum te-ai refacut ? cum te-ai obisnuit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

Crismonimultumim de ganduri
Sper ca esti bine si bebele la fel,iti doresc multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiv_Sb spune:

fetelor , avem subiect nou .

capitol nou

Mergi la inceput