Colectia de toamna-iarna 2005 (40)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

eu nu vin la intalnire, ca-i ziua unui prieten de-al lui andrei (o sa fie iar un we de petreceri )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

La multi ani Nati si Maya! Sa fiti sanatoase si sa aveti parte de impliniri pe toate planurile !

Mara, foarte frumos deseneaza Flavia! Felicitari!

Si noi facem "a"-uri. Astazi pe A. Nu stiu ce sa zic, tot am impresia ca Daria are scris urat, dezordonat... mai avem de lucru la capitolul asta!
La matematica am ajuns la numarul si cifra 5.


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)


"There are no seven wonders of the world in the eyes of a child. There are seven million...” (Walt Streigtiff)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Port in suflet povestea unui LICURICI ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

si andrei e la "a" la romana; la mate a ajuns la 7.

a, miri, ca esti pe-aici si de muuuult voiam sa zic - si eu achiesez la opinia laviniei sa-l dai pe david la sah, go, ceva, sa faca un lucru care-i place si-i puna mintea la treaba, fara ca sa aprofundeze chestii pe care le va invata oricum la scoala (pentru ca se va plictisi la ore, va avea tendinta sa nu asculte samd)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Nati e la fixare la m-mama la romana si la fixare la 6 la matematica.

Am avut azi revelatia ca trebuie acasa sa-i punem sa citeasca lectia. . Uitasem de la Silvia.

Sunt f incantata de fapt ca am o a doua scolarita. Dupa cum sunt incantata si de lectiile Silviei care a ajuns la divizibilitate. Nu ma bagati in seama daca vedeti ca ma plang pe aici.

Azi Nataliei ii citesc o povestioara cand isu termina la mate si una cand termina la romana.

Nati a dat al doilea rand de teste, si la romana si la mate, a luat FB curat la ambele.
Are un singur B in catalog, la test la religie.

Cami, eu nu comentez nimic de scris frumos sau urat, ma multumesc sa scrie! Acu serios, vor scrie mai ordonat pe masura ce li se obisnuiesc manutelr.

-------
Prognoza zice soare si 20 de grade pe duminica, deci ne putem vedea. Cora, imi pare rau ca nu poti sa vii.

Ilenutza, alege tu parcul pt ca ai copiii cei mai mici. Doar sa fie aproape de metrou, please.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

statea Ami la san si, cu sanul in gura s-a oprit din supt si a inceput sa faca tuc, tuc, tuc, tuc, tuc, tuc, tuc! Am scos-o si am intrebat-o: ce faci tu acolo Ami? Ea a inceput sa zambeasca asa smecheste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Ioana, La Multi Ani pentru Stefan!!!

Lavi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mii de scuze!
Ioana, la multi ani! Sa va traiasca Stefan si sava bucurati de el! Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ola

Lavi draga nu pot veni la intalneala, plecam la cta de vineri pt cateva zile.are si soata concediu
Pup colectia

Ps mi- am uitat contul de pe fb




Si ieri irinutza a plans cat nu a plans de cand s- a nascut si am ct ca i-a spart un dintisor.Asa ma oftic are doar 3 luni si 10 zile.Azi a revenit la programul ei de cumintenie
V a vrut sa ma pacaleasca ca e bolnav si sa nu mearga la sc. De fapt era f obosit pt cz aseara am fost la o petrecere de copii. Prin urmare a ajuns la 9 la sc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani Stefan!

Capitol nou

Mergi la inceput