Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

vreau sa spun si eu ceva ADMINULUI acestui forum si moderatoorului

aseara la ora 24 aveam 808 like si poza de pe locul 2 avea 417....acum vad ca la ora asta poza de pe locul 2 are 815?
CUM SE POATE?
M`am chinuit sa cersesc atatea like si azi mai voteaza?????????
VA ROG MULT DE TOT SA VERIFICATI CAND A FACUT DE LA 417 LA 815?

REPET: ASEARA LA ORA 24 AVEA 417 SI TREBUIA SA SE SPUNA STOP VOT SI ACUM ARE 815....AJUTATI`MA VA ROG FRUMOS CA NU MI SE PARE CORECT....SUNT SIGURA CA S`A VOTAT AZI DUPA CE A FOST GATA SAPTAMANA DE CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
HappyMimy Publicat la - 15/10/2012 : 16:23:35
--------------------------------------------------------------------------------
vreau sa spun si eu ceva ADMINULUI acestui forum si moderatoorului

aseara la ora 24 aveam 808 like si poza de pe locul 2 avea 417....acum vad ca la ora asta poza de pe locul 2 are 815?
CUM SE POATE?
M`am chinuit sa cersesc atatea like si azi mai voteaza?????????
VA ROG MULT DE TOT SA VERIFICATI CAND A FACUT DE LA 417 LA 815?

REPET: ASEARA LA ORA 24 AVEA 417 SI TREBUIA SA SE SPUNA STOP VOT SI ACUM ARE 815....AJUTATI`MA VA ROG FRUMOS CA NU MI SE PARE CORECT....SUNT SIGURA CA S`A VOTAT AZI DUPA CE A FOST GATA SAPTAMANA DE CONCURS


Repet ce a spus si ADMIN intr-un mesaj anterior: "urmeaza sa renuntam la ponderea pe care o au Like-urile FaceBook. Nu stiu daca acestea pot fi manipulate dar un lucru stiu sigur: voturile interne Desprecopii.com NU SE POT MANIPULA!"

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

am inteles si va multumesc pt alegerea luata

insa saptamana care a trecut din concurs va fi declarat castigator utilizatorul care are cele mai multe voturi DC?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Buna mamicilor

Imi puteti spune cum pot vedea si eu clasamentul/voturile?
Multumesc mult.

Mami de 2 fetite: Mara IOana (9 luni) si Alexandra Maria(7,9 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Se pare ca like-urile creaza multe probleme. Poate ca jurizarea sau random-ul ar ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna azi anuntati castigatorii?as vrea sa stiu voturile date de membri se iau in considerare si la urmatoarele extrageri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor:

tyyanna
dankutza


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/ adresa mail si user DC

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiamihaela spune:

ati spus ca "urmeaza sa renuntam la ponderea pe care o au Like-urile FaceBook. Nu stiu daca acestea pot fi manipulate dar un lucru stiu sigur: voturile interne Desprecopii.com NU SE POT MANIPULA!"nu ca o sa alegeti dupa voturi dupa o saptamana deja terminata sau cum sau ales castigatorii? am muncit degeaba o saptamana cersind like-uri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatihappy spune:

Cum este posibil?
De ce se schimba regulile pentru o saptamana incheiata?Pupeti sa schimbati regulamentul pentru ceva incheiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat din regulamentul oficial al concursului: "Organizatorul isi rezerva dreptul de a
modifica Regulamentul pe parcursul desfasurarii Campaniei"


O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput