America (222)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

Buflea,
am completat si eu chiar de cind ai pus link-ul dar nu am zis nimic, ma iubesti si pe mine? nu prea...?
cred ca mai multi au completat dar nu au spus nimic, eu cred ca o sa aibe destui "voluntari".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui msl1

Buflea,
am completat si eu chiar de cind ai pus link-ul dar nu am zis nimic, ma iubesti si pe mine? nu prea...?
cred ca mai multi au completat dar nu au spus nimic, eu cred ca o sa aibe destui "voluntari".

Sigur ca te iubesc ... iubesc pe toata lumea care a completat.
Barbata-meu a completat abea azi, dupa ce i-am dat telefon la serviciu sa-i aduc aminte ... inca ma mai gandesc daca sa-l iubesc iar sau nu

Mi-a raspuns la email ca are 33 de raspunsuri. Ideal ar fi 75, se multumeste si cu 50. Deci ii mai trebuie 17 romani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

Sa il posteze pe forumul loteristilor acolo mai are sanse de a gasi ro plecati in usa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

Buflea, am completat si eu. Cred ca are dreptate msl, au completat mai multe fete dar n-au apucat sa zica. Multe fete nu mai citesc pe aici dar inca mai citesc si scriu pe DC. Poate il pui undeva la generale sau in alta parte mai la vedere cu permisiunea administratorilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Si eu, de cand ai anuntat, dar n-am confirmat aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

si eu Buflea....am facut-o !!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Buflea, esti datoare de cinste.
Mai, eu nu fac parte din persoanele de lume buna de pe FB, nu sunt in grupul de crae ai auzit tu. Asa ca nu te pot ajuta. Sorry.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buflea si eu am facut acum survey-ul...
nu vazusem cand ai postat mesajul si nici azi nu stiam de ce vb voi aici ...m-am dus inapoi cateva pagini si am gasit linkul.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Buflea- putem ajuta si noi de aici? Sa stiu dc completez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

Ok, va intrerup subiectul cu completatul pt loteria vizelor ca sa va intreb daca in orasele in care sunteti voi ati primit la biserica formulare de semnaturi pt un anume domn Marius Marin din Portland Oregon care vrea sa candideze pt camera deputatilor din Ro si pt asta are nevoie de 2000 semnaturi.

Eu sint cam bouche be de faptul ca cineva pe care nu-l cunosc vrea sa ma reprezinte si in plus imi cere date personale (in formularul cu pricina). Apoi nu pricep cum sa ma reprezinte daca el locuieste in Portland iar sedintele camerei deputatilor au loc in Bucuresti. Accepta cumva teleconferinte or what?

V-as intreba daca il cunoaste cineva pe dl acesta sa-mi spuna si mie ce parere are. Ce fel de om este? Ca io-s bouche be si sunt tare inclinata sa nu completez nici un formular.

Dumnealui e din Craiova la origine si are un website www.mariusmarin.ro

multumesc.

Mergi la inceput