FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Iri, arefamul e compensat 100%? Si mie mi-a zis, gineco sa nu scot de tot progesteronul. Abia vineri ma vad cu ea, eu sapt asta incep sa reduc Estrimaxul si am scos 200 de Utro de la pranz, cred ca pastrez 2x200 dimi si 2x200 seara, pana cand imi zice dr cum si cat sa il reduc... O sa scriu si la clinica, dar ei or sa imi zica sa il reduc la zero...
Amalia, eu iau selenium 4x50mcg pe zi.
Pup

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

buna seara fete dragi,

sa stiti ca va citesc in fiecare seara, dar ajung asa tarziu in fata calculatorul ca ma lenevesc de tot pe cand sa incep sa scriu
azi am un pic mai multa energie, am facut eco pt dublu test, totul este cum trebuie gaza mica s-a miscat spre bucuria mea tot timpul si se pare ca avem o fetita!

va pup pe toate si va doresc celor care urmati sa traiti si bucuria asta (eco)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Ivisor bravo sa fiti sanatoase



amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

amalia

te pup
iti doresc un start bun incununat cu succes, te rog sa lasi stresul pe cat se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi mai iei si alceva in afara de selenium adica eurotyrox?

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Matusico, eu iau doar selenium. Am refacut TSH-ul si FreeT4 si mi-au iesit in limite.
Ivisor, fetita! Felicitari! Era cazul sa mai avem si fetite
In primul rand felicitari pt DT bun!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

buna dimi,
fetelor nu am avut timp sa mai scriu pentru ca in weekend am fost plecata la munte, iar ieri am reusit sa fac histero.
Mi-a facut anestezie si pot sa va spun ca nu stiu nimic m-am trezit cand eram gata.
O sa merg la gineco pestre 3 zile sa vedem rerzultatul de la histero.
Mi-au venit rezultatete de la Synevo si D-dimeri am valoarea de 0.9
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Neata ,
Fumi, bine ca a trecut si histero, indata pleci dupa bebici
Ivisor deja ai facut dublu test...mama ce trece timpul asta, felicitari pt rezultat si pt fetitaaaaaaaa
Tusferi...parca asa e compensat 100%, eu oricum il platesc integral ca reteta mea depaseste plafonul ala ca am bagat si clexanul...si uite asa eu toata sarcina am platit tot timpul utro sau arefamul integral chiar daca dr mi-l punea tot timpul pe reteta compensata . Am facut o comparatie intre utro si arefan si am ajuns la concluzia ca ies mai bine cu arefam....poate te ajuta info asta .Ce fac gazele tale? (gazele = vietati care zboara )
Amaliaaaaa..... fii zeeennnnn....gusfrabaaaa
Miracol, asa mult muncesti?
Sa aveti o zi frumoasa


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimi fetelor dragi
Irilac incerc sa fiu cit de zen pot ,si Miracol munceste foarte mult aveti salutari de la ea cind ajunge acasa este franta campania se termina la sf lui octombris
Sa aveti o zi frumoasa si linistita aici sunt azi 35 de grade


amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fumimai avem putin

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput