Nu vad subiectele active de pe ipad

Nu vad subiectele active de pe ipad | Autor: cristinuk@

Link direct la acest mesaj

Cand intru de pe ipad si dau subiecte active scrie: nici un subiect activ gasit ....
Foarte enervant de vro doua zile si nu intru atat de des incat sa nu mai scrie nimeni nimic
E de la mine ? .....Sau ce se intampla ca m am obisnuit cu binele si citesc forumul din pat cu cafeluta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@

Cand intru de pe ipad si dau subiecte active scrie: nici un subiect activ gasit ....
Foarte enervant de vro doua zile si nu intru atat de des incat sa nu mai scrie nimeni nimic
E de la mine ? .....Sau ce se intampla ca m am obisnuit cu binele si citesc forumul din pat cu cafeluta

https://picasaweb.google.com/111356891978087779654/HikyBird# "...Poti descoperi inca in minunata viata a animalelor profunde semnificatii si nu de putine ori, adevarate valori etice si morale de comportament..." Constantin Mihailescu



e din cauza ca filtreaza mesajele postate de la ultima logare, nu stiu daca e bug sau ce e dar se pare de cateva zile considera ca ultima logare este logarea curenta, trebuie sa schimb de fiecare data ora de filtrare ca sa vad subiecte active (eu sunt pe laptop)

ps. pe mine nu ma deranjeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

pe laptop nu am probleme numai ca nu stau acolo decat cand lucrez si nu pot sa l iau cu mine pt ca e mare, tine de cald si e conectat la diverse

era perfect pana acum si pe ipad cum ziceam numai noi doi in linistea diminetii
totusi ash vrea sa stiu daca de la mine e problema ca sa iau masuri sau ceva probleme tehnice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

nu stiu cum e pe ipad, dar la mine pe telefon cand dau subiecte active imi arata prea multe adica vreo 6 pagini in conditiile in care intru cam la 2 ore...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

valei!!!! cale de mijloc nu exista.... ori prea multe ori deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

daca vrei iti mai dau eu jumate din ale mele ca sa fim amandoua multumite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelique_19 spune:

Si mie mi se intampla la fel si eu intru de pe laptop.E foarte enervant,si eu intru in fiecare zi.

29+ cu Stefan Lucian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Cristinuka, si pe ipad-ul meu accesul la subiectele active cu click de pe bara orizontala de sus, culoare bleu marine nu functioneaza, insa merge cu click de pe butonul din partea stinga (toate forumurile, mesaje lunii, subiecte active ....)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

nu merge nici de acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Multumesc de atentionare cristinuk@, verificam

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Tocmai am observat urmatoarele:

1. Meniul de sus nu este foarte IPAD friendly in sensul ca trebuie sa apesi foarte exact ca sa mearga optiunea. O sa vedem ce putem face. Optiunea din meniul vertical insa functioneaza corect.

2. Probabil cand accesati de pe IPAD nu sunteti logati si de aceea la subiecte active apar mai multe mesaje. Incercati sa va logati si sa-mi spuneti daca problema se repeta.

Mergi la inceput