Catre moderatori-reclama

Catre moderatori-reclama | Autor: carolinah

Link direct la acest mesaj

Dragi moderatori,

de cand apare reclama aia absolut gretoasa pe partea de jos a paginii nu-mi mai vine sa navighez pe DC. Mi-e greata sa dau in josul paginii, efectiv!

Ma gandesc ca i se poate sugera clientului respectiv sa foloseasca o imagine mai decenta, chiar daca pretinde ca stie sa lupte cu candida!
Va multumesc,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Care reclama ?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Caro, nu e reclama de la google? ca daca da..... ele sunt aleatorii. eu (pentru ca m-am tot uitat la reduceri) nu am decat reclama la Debenhams

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Reclama pe care o vezi jos e de la Google - iar Google, ofera de obicei reclama care a vazut ca intereseaza pe acel user (sau pe cei de la acelasi IP)


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Reclama pe care o vezi jos e de la Google - iar Google, ofera de obicei reclama care a vazut ca intereseaza pe acel user (sau pe cei de la acelasi IP)


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Yuck, eu mi-am facut asta? Cum naiba, ca n-am cautat asa ceva. A, ba da, cand cu uleiul de tea tree... Ia sa caut eu alte chestii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Exact despre asta am intrat sa comentez si eu, pur si simplu oribila imaginea aceea! Si nu, n-am dat in viata mea vreo cautare pe google in legatura cu candida, am incercat chiar sa-mi setez preferintele pe google adsense, etc... nu reusesc!
Vreau sa vad cum pot face o reclamatie la Google, imaginea aceea e extraordinar de scarboasa, mi se pare incredibil ca apare tot timpul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Asa cum s-a spus mai sus, Google este inteligent si afiseaza reclame in functie de ce cautati pe Google sau ce site-uri vizitati care folosesc reclama Google. De exemplu, daca sotul activeaza pe un site de Dating si voi intrati mai tarziu de pe acelasi calculator si vedeti anunturi la Dating poate o sa va dea de gandit :)

O sa incercam sa filtram reclamele trebuie insa sa vedem cum se face. Oricum, daca imi dati linkul site-ului cu reclama respectiva il blochez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am reusit sa blocam aceasta reclama. Daca mai apare va rog sa-mi spuneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Mai apare... mai jos e linkul:

http://remediucandida.com/v1-2-2/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

hai ca m-ati facut curioasa, eu nu remarcasem nicio reclama scarboasa si am vrut acum sa vad daca e chiar asa de rau, dar n-o gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Inca apare reclama.
Am facut din nou reclamatie la google.

Mergi la inceput